Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nabídka START bez položky Nastavení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím,
    mám Q-teka S200 s WM5. Chvilku, jsem začátečník. Přes nabídku start-nastavení-položky v nabídce START, jsem si omylem vypnul vše z nabídky, m.j. položku nastavení. Zmizela a už se neobjevuje. Nemůžu teď nic změnit ani si ji zapnout, v menu START mi zůstala jen položka programy. V programech pak je sice složka "nastavení, ale prázdná. Co teď? Omlouvám se za případnou duplicitu dotazu, nenašel jsem podobné téma.

Beltec
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nejdřív bych vyzkoušel SR. Pokud to nepomůže ta ve složce windows je složka Start menu. Tuším, že tam budeš mít dvě. Jedna je asi s podtržítkem nebo tak. V jedné z nich jsou položky anglicky a v té druhé jsou přeložené. Tak to dělá lokalizace. V té anglické by složka settings měla zůstat. Jen ji zkopíruj do té druhé Start menu složky a SR. Pokud ani to nepomůže, pak bude potřeba pohledat v registrech, nebo HR.

Ad. vložený obrázek. Pokud by si ho vložil jako .jpg, pak by se i zobrazil v příspěvku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. IGO 8.3 na MIO C710 - Nabídka Start
    Od base.jan v sekci iGO
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2009, 11:49
  2. rozbalovací nabídka Start
    Od cubas_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-12-2005, 22:14
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-08-2005, 16:12