Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DOOM na axima

male_fatale (5)|12.2.2007 18:19
Zdravim lidi, chtel jsem si vyzkouset jake to je hrat stareho dooma na ppc, ale nebyl jsem s grafikou starsich portu dooma na ppca spokojen. Nekde jsem zahledl odkaz na stranky, kde screenshoty vypadaly mooc dobre, takze pokud chcete vyzdimat ze sveho della maximum just click
DoomGLES



PS: pokud to tady uz nekde je, tak se omlouvam.

Kája_oldd (759)|12.2.2007 22:51
Tady je
Chápu vaši omluvu, nicméně již založeného thredu je opravdu výstižný, ba dokonce stačí napsat "doom" do vyhledávání a rychle jej najdete...navrhuji přesunout se tam;)
Dahlik (37)|12.2.2007 23:15
Ahoj, tak jsem chtel zkusit dooma a po stvani se s tim dve hodiny sem se dostal k tomu, ze se doom zpusti ale je tam jenom to uvodni logo a dal se to ani nehne, dys mackam funkcni klavesy tak je slysel jako kdyby hra bezela ale obraz je porad zatuhlej na startovaci obrazovce :( nevis co s tim? Dik
Dahlik (37)|12.2.2007 23:59
To je s tou alpha verzi :-) to sem zapomel dodat :-) protoze u ty beta verze neumim pracovat s tim konvektorem :-)) nemohl by mi nekdo trochu osvezit jak se s tim pracuje? dys tam pridam doom.wad a pustim doomconvert.bat tak to jenom prolitne s tim ze "nelze zpustit urceny program" :-) dik za vysvetleni predem :-)
CommanderZ (1798)|13.2.2007 11:32
1) Nezakladejte topicy o vecech ktere uz ho maji (jak rekl Kaja)
2) nedoublepostujte (obzvlaste ne v rozmezi 30 minut), existuje tlaciko UPRAVIT