Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Typy titulku pro PocketDivX encoder

casher (35)|12.2.2007 18:01
chci se zeptat jake vsechny typy titulku umi konvertovat spolecne s filmem PocketDivX encoder 3.60?
Ja vím ze zvlada srt. , ale ty mi pokazde jedou napred. Zkousel jsem vlozit i sub. ale ty nejedou uz vubec.....prosim poradte pááááni odborníci :)
urys (402)|12.2.2007 23:56
Vzhledem k tomu, že je prakticky postavený nad MENCODEREM a pomocí něj převádím dost často filmy i s tím, že přímo do nich vkládám titulky (předesílám, že ve Windows) a nikdy jsem takovej problém neměl, spíš bych to hledal v tom, že ty titulky nejsou přímo k tomu videu co máš k dispozici.

Ostatně ani MPLAYER (součást MENCODERU), který jako jediný používám na desktopech ve Windows pro přehrávání videa takové problémy nemá.

A podle mě zvládá jak SRT, tak i SUB

urys
Superbobo (121)|13.2.2007 07:46
A co udelat jednoduse - pouzivam pro prehravani videa na MDA TCPM Player 0.81RC1 Beta a ten uz umi prehravat i titulky. Zadne pridavani do filmu. Pokud presne nesedi, tak si je pri prehravani filmu prenastavuju jak potrebuju.
Pridavani titulku v PocketDIVx jsem delal na zacatku, nez jsem tento soft nasel. Nicmene parkrat se stalo, ze i presto ze titulky pri prehravani v PC byly v poradku, tak pri prevodu kdy se me sam zeptal, jestli chci pripojit titulky ktere nasel, tam stejnak nebyly.
timberland (11)|4.4.2007 20:53
Ahoj, kde se dá stáhnout ten TCPM Player 0.81RC1 Beta ?? Díky za odpověď
Pufo Callo (165)|4.4.2007 23:22