Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem se startem Varia

anaxagoras_ce4you (87)|12.2.2007 08:16
Ahoj,

tak jsem tu zas. Od dnesniho rana nenastartuju Vario s kartou. Kdyz mam kartu vlozenou vzdy se zakousne po zadani pin. Kdyz ji vyndam vario se po zadani pin spusti, ale vyskoci mi hlaska, ze nemuze spustit soubor \Windows\pmnotify.exe. Tusim ze to ne je neco k aplikaci Pocket Music. Kdyz pote zkusim vlozit kartu do Varia, normalne mi ji nacte ukaze mi ze mam 108MB volneho, ale v pruzkumniku na ni vidim pouze adresar Inbox.mst29825023.3325...Ostatni veci nevidim, nevite nekdo co s timhle problemem ?

Dik
Mr.Pohoda (134)|12.2.2007 08:50
Jake soubory vidis na karte, kdyz ji prohlizis v PC?
jimmyjames_ce4you (199)|12.2.2007 13:30
Nemas nahodou Pocket Music nainstalovany na kartu? Pokud ano, tk ho odinstaluj a nainstuj do pameti Varia. Jak uz se tu hodnekrat psalo, nikdy neinstalujte aplikace,ktere se spousteji pri startu nebo jsou na Today, na pametovou kartu!
anaxagoras_ce4you (87)|12.2.2007 16:09
Tak problem je horsi nez jsem cekal. PC na karte vidi jen to co Vario, to znamena jiz vise zminovany adresar, ale hlasi, ze ze 2GB je volnych jen 5% daji se data nejak zachranit? Data tam asi i pravdepodobne jsou, ale Vario ani PC je nevidi!! Please Help :-(
anaxagoras_ce4you (87)|13.2.2007 21:04
a bohuzel software na obnovu dat jeste nedosel tak daleko, aby obnovil vse a ne jen fotky a mp3, nebo alespon o nicem nevim ;-(