Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak přehrát německou rom na anglickou?

virus_ce4you (0)|10.2.2007 18:45
zdravím všechny, potřeboval bych poradit jak na tuto (pro mě) záhadu, už jsem na fóru ce4you.cz strávil xy hodin, ale žádnou konkrétní pomoc nenašel, na reakce typu:"už se to tu několikrát omílalo, takže hledej sám" už jsem přímo alergický, byl bych proto vděčný za jakýkoliv příspěvek na toto téma
ElSoft (1244)|10.2.2007 18:51
ono když neřekneš ani pro jaké zařízení :sarcastic:
na to se nadá říct opravdu nic jiného než abys použil tlačítko
virus_ce4you (0)|10.2.2007 19:12
hups, myslel jsem, že je to v mém profilu :-)
je to vpa compact
Surgical (2364)|10.2.2007 20:11
Takze, zkus www.xda-developers.com a wiki.xda-developers.com. Pro pripadne stahovani souboru je potreba se zaregistrovat. Najdes tam detailni postup na preflashovani sveho zarizeni i dostupne existujici ROM. Pro zmenu jazyka jednoznacne budes muset svoje zarizeni "unlocknout", coz se tam take vcetne potrebnych utilit probira.
Najdes tam i opakovane durazne upozorneni, ze na svoje zarizeni nedostanes WM5.x, to jen, abys marne nedoufal.
virus_ce4you (0)|11.2.2007 15:26
jo, to o těch wm5 jsem se už dočetl, ani se nesnažím, jinak tu anglickou rom už jsem teda zvládl, díky, kdyby chtěl někdo poradit, tak se na mě může obrátit, proběhlo to bez větších problémů a dokonce jsem si sehnal takovou romku, že tam není ani zmínka o t-mobile, protože používám vodafone, tak to je super