Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvuk rw6815

sheepak (5)|10.2.2007 15:20
Zdravim technicky zralej tochu jsem,ovšem PDA držím v ruce poprve.Koupil jsem a muj druhy kamoš ipaq rw6815 které fungujou v pohodě.Ale koupil jsem pro třetího človeka další kus ktery taky maká bez problemu až na jeden.A to je že nemůžeme docílit jakoukoli změnou nastavení zapnout zvuk.Nastavíme z výběru vyzvánění,zavolam na telefon zvuk maka,změnim vyzvanění funguje dál.Ale pokud chci v zařízení třeba jen zvuk přehrát,nebo pustit mp3,nebo video,krásně vše fyzicky přehrává ale nevydá ani zvuk.Kde může byt zakopán pes.Napadlo mě jestli nebylo něco umazáno ve windovs.Nastavení nebo ovladače nebo něco jiného.Premýšlel jsem co se stane kdyz smažu windows aresář co se stane.Jakým způsobem nainstalovat windows zpět?Nebo aktualizovat smazané soubory?Díky za odpověd.
ElSoft (1244)|10.2.2007 16:20
jelikož OS(tedy i složka Windows) je v paměti ROM tak z ní nic nesmažeš. upgrade se na provádí takzvaným flashováním.

k tomu zvuku, nemáš ho jen stlumený na nulu? Nahoře v liště vedle hodin je takový malý repráček, tak na něj klikni a uvidíš.
sheepak (5)|10.2.2007 16:38
Ne rikam opravdu vsechna nastaveni jsme zkouseli..A to hlavne HW reset ktery nastavuje vse default i zvuk..

A pokud mozno kde a jak sezenu novou ROM a flash rozumim,dostal jsem CD na kterem je certifikat k cemu potom je?k nicemu...sleduju aktualizace zatim jsem nic nenasel...Normalni to neni po resetu a nic,kdyz zvuk na zvoneni jde pro volani a ostani ne.HW to asi nebude.
palacinka (242)|10.2.2007 18:14
nova ROM do rw6815 neni, pokud ti to v media playeru i po HR neprehraje ani hlasku tak je ten kus vadny a reklamuj ho
sheepak (5)|10.2.2007 19:16
Ok diky,v mediaplayeru mi to sice nic neprehraje ale pokud na nej volam tak hraje jako blazen a to mi nejde do hlavy o tom se tu celou dobu bavim....Jo a jeste k predesle veci ze se win neda smazat ze je na ROM a flashuje se.Co se teda sane kdyz vezmu vsechno pocinaje adresarem windows,program files,atd a smazu je protoze to pujde.co se stane jak to obnovim,kde to sezenu?Nerozumim tomu.Na PC kdyz instaluju win a smazu program files nebo windows tak jsem skoncil.Proc je windows na rom odkud se neda mazat a adresar win v koren zarizeni smazu.Fakt to trochu nechapu..
palacinka (242)|10.2.2007 20:52
ten adresar nesmazes, to nejde, pokud udelas HR tak se obnovi tovarni nastaveni, takze to budes mit stejne jako kdyz to koupis a jako jsi mel i ty ostatni rw6815
sheepak (5)|10.2.2007 22:56
Mam novy poznatek

1) ipaq prehrava jakekoli zvuky at uz video nebo mp3 a jine ze !sluchatek!
2)pokud ma jet na repro nefunguje vubec nic,z vyjmkou pokud mi nekdo vola


A pokud vim i vyzvaneni jde z repro,tak to mi do hlavy nejde proc nefunguje v media playeru a jinde.
palacinka (242)|10.2.2007 23:20
pokud ti nepomohl HR tak ho reklamuj
sheepak (5)|11.2.2007 08:05
Diky vsem beru to za uzavreny,pujde na reklamaci
balviforever (8)|29.3.2007 20:42
Ahojte, toto sa stalo aj mne, mal som ho na sluchatkach pocuvam hudbu, idem spat odpojim sluchatka a ticho, hmm iba na liste sa objavovala ikonka je to nieco co vam hovori za bateria je vybita a tak, mno nic nevedel som s tym rady. rano vstanem a je to ok, hmm doteraz som nato nedosiel, ale som rad ze mi to zas funguje.