Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FS Loox 520 - problem s prijmem signalu

pellsi (2)|10.2.2007 10:55
:!: Zdravim vas vsechny a doufam, ze mi pomuzete. Kouzpil jsem si FJ Loox 520 a mam v tom TOMTOM 6. Mam problem s prijmem GPS signalu, trva to az dvacet minut, nez to zacne komunikovat. Vubec netusim, cim to muze byt, ani v obchode,ani na FS mi to nejsou schopni rici, cim toje. Dali mi pouze radu, bud zakoupit externi antenu nebo reklamovat. Moc vas prosim, jak tento problem resit. Vsede ctu, jak je to hojny problem, ale nikde se nedocitam reseni.
Mam to nataveny takhle: konfigurovat - jina NMEA GPS - Baudova rychl. 9600 - comp 8
I presto vsechno to nefunguje, jak to ma
Prosim o pomoc
Dekuji
Bobanovicz (511)|10.2.2007 21:38
Pokud ti něco nefunguje tak jak má tak reklamuj, žádný zázračný trik, který vše vyřeší neexistuje.
ladarozan_ce4you (81)|8.3.2007 18:33
k tomuto bych dodal, že je nezbytně nutné zachovat počáteční nehybnost PDA, dokud nenaskáčou satelity na mapce, pak teprve je možné se dát do pohybu.
yndor (222)|9.3.2007 13:07
Podle http://firstloox.org/forums/showthread.php?t=7241 by sice na nehybnosti pri pocatecnim fixu az tak moc zalezet nemelo, pokud je dobry vyhled... ale pockat chvili na miste je urcite lepsi.
ladarozan_ce4you (81)|16.3.2007 21:23
zjišťoval jsem podrobnosti a je to důležité při prvním zapnutí chvíli postát a pak je to už dobré a časy jsou malé, pokud je to přerušeno na chvíli třeba mostem, tunelem a podobně.