Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT stereo sluchátka Creative a problémy s AVRCP a zasekáváním hudby

cray (3)|9.2.2007 18:29
//Přeneseno z této diskuze. osch


(staci kliknout na obrazek a dozvyte se technicke parametry z oficialni stranky Creative a nejaky ty dalsi obrazky)

Nechci byt stoura ale vlastnim velmi slusna sluchadla od creativu a sem s nimy nad miru spokojen... jejich vyhoda je jednoznacna... pichnou se normly do konektoru jack 3.5 a asi po 3cm kabilku je krabicka ktera umi posilat jakekoliv zvukove stopy technologii bluetooth do bezdratovych sluchatek...kdyz dojdou baterie tak se da jednodushe propjit s mp3 ci s phonem kabelem -vydrz hrat osm hodin v kuse...vlastni sluchatka jsou na velmi dobre urovni kvality prehravani jakekoliv hudby...a kdyz to pichnete do mobilniho telefonu voalá ( nevim jak se to pise spisovne tak to pisu jak se to vyslovuje:) ) bluetoothovy heatdset je na svete... a ve sqele kvalite poslechu lidskeho hlasu...nevyhoda je ze musite vytahnout telefon(PDA) z kapsy a prijmout hovor ci nekoho vytocit...ale to vse vyrovnava na pomyslnych vahach vse ostatni... dovolim si tvrdit ze jsou lepsi nezli ty podobne od jabry i kdyz jsou mozna hezci a modnejsi... jezne vetsinou plati ze co je modni je pro jednoduzs lidi a nezrovna vyhovujici trosku premyslejicih lid z ce4you( profesionalu:) )
podporuje:
Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)
PACKAGE CONTENTS

* Creative Wireless Headphones SL3100
* Creative Wireless Audio Adapter
* AC-DC Power Adapter (110~220V)
* Audio Cable (1.5 meters)
* User Manual
* Additional pair of leatherette earcup cushion

:$: tahle sranda stoji kolem 2200,- Kč ve vsech znamych i neznamych internetovych obchodech...jako treba alzasoft.cz

tesim se na nejake vyjadreni a dalsi postrehy ohledne tohto sqeleho produktu creativu...Tom
hawkens (90)|9.2.2007 18:30
"Podporuje A2DP a AVRCP" - hm, to by teda museli byt dost zvlastne BT stereo sluchadla co by tieto dve veci nemali :) to uz aj o mojom aute mozem pomachrovat, ze "podporuje benzinovy motor a 4 kolesa" :)
kuzelnik (20)|9.2.2007 18:30
Kupil som si ich a som s nimi vcelu spokojny, len pri spojeni s T-Mobile Vario II je v nich obcas (cca kazdych 15sekund) pocut take prerusenie skladby asi na sekundu ako keby bol slaby signal a neviem na nom rozchodit ten Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) profil, vobec mobil na tie tlacitka nereaguje.
Nevie niekto poradit? Dik.
cray (3)|9.2.2007 18:31
ty "pauzy" sou mozna zpusobene ztlumovani displaye nebo tak neco... a ty tlacitka ti nejdou proto ze fungujou jen s mp3a4 prehravacema ZEN od Creativu...taky me to stve a pilne pracuju na nejake aplikacce ktera dokaze rozpoznat signaly vedene z tech sluchatek... az na neco prijdu dam to tu touhle cestou vedet...:))
kuzelnik (20)|9.2.2007 18:33
Tie tlacitka som uz vcera rozchodil, stiahol som program Pocket Player a do neho je potrebny nejaky plugin gen_wmhost volne dotupny na nete. Tlacitka uz du presne ako maju. Ono ten standard AVRCP presne denuje co tie tlacitka maju posielat.
Ale to prerusovanie skladby ma teraz najviac hneva. Zhasnutim dipleja to nie je, ono to robi aj pri pustenom aj pri vypnutom. Pri pocani po meste to nevadi tam je dost kolity hluk ale v tichsom prostredi a pri tichsich skladbach to dost vadi.Skusim na to este nieco pohladat.
cray (3)|9.2.2007 18:34
fakt me nenapada cim by to mohl obejt... hodne stesti preji...:)