Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programy pro Today

kultus (418)|9.2.2007 12:32
Zdravim tak mam svy prvni PocketPC asi 4 dny...precetl jsem si spoustu diskuzi (ne celych to bych nezvladl) na tomhle skvelem foru o PPC a taky prosel stranky vyrobcu softu pro today apod. Porad mam ale problem si vybrat soft pro jeji upravu...Vim o SPB Pocket+, Pocketbreeze, iLauncher nebo treba WisBar Advance + WA Desktop mam v tom opravdu chaos...nenapsal by nekdo alespon kratce rozdil mezi nima nebo co hlavniho nabizi...podle toho co jsem precetl na strankach vyrobcu spis bych rekl ze nabizi to sami nebo podobny vlastnosti a upravy. Doufam ze me skusenejsi nesezerou protoze precist opravdu vsechny temy neni v mych silach je to tady opravdu obrovsky...dekuju vsem za odpovedi a pomoc

kultus
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2007 12:49
Jediná rada je: stáhni trial verze a zkoušej. Zkušenost je nepřenositelná.
Já napíšu, že je lepší=lépe mi vyhovuje XXX, jiný zase napíše, že jsem ho... a de..., jak můžu psát jako admin takové nesmysly, vždyť nejlepší je přeci YYYY!!! No a pak se strhne flame.

Takže třeba začni u SPB, stáhni a naistaluj SPB Pocket Plus, Diary, .... zkoušej, hraj si s tím. Po vypršení trial verze udělěj HR a pak zkoušej třeba věci od SBSH Breeze, iLauncher...

A nakonec sám uvidíš, co se ti líbí víc a to i koupíš nebo použiješ nějakou free alternativu.
kultus (418)|9.2.2007 13:48
...tak to jsem se asi spatne vyjadril ja spis potrebuju tyhle aplikace zatridit treba ze na tohle a tohle je XXXX a na jiny veci zase YYYY... z tech anglickych popisu programu moc moudry nejsem...je jasny ze budu pak skouset ale predtim potrebuju vedet co z toho co potrebuju umi ten a ten program...jsou to programy se spoustou nastaveni a pluginu a jako novacek se v nich zrovna moc neorientuju...tak tuhle temu jeste prosim nech tak dva dny a kdyz se nikdo neozve tak ji klidne smaz...
Wir2K (89)|9.2.2007 14:02
SBSH PocketBreeze = kalendář na today - obdoba od SPB je SPB diary
SBSH iLauncher = správce ikon na today - obdoba od SPB je SPB PocketPlus
Wisbar Advance = zkrášlení today pomocí skinů na nabídku start a horního a spodního řádku today
Wisbar Advane desktop = nástavba pro Wisbar Advance umožňuje si z today obrazovky udělat něco jako plochu windnows.

Takhle to je tak nějak rozdělené podle mě. Důležité je rozhodnout se mezi SPB a SBSH co je tak nějak lepší to za vás nikdo neudělá. Dalo by se říci že věci od SPB jsou přívětivější k začátečníkům ale SBSH toho zase víc nabídne. Já osobně používám kombinaci SBSH PocketBreeze a SPB PocketPlus. Wisbar advance je spíš pro zkrášlení jak se dá použít můžete najít tady https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16055
párkrát jsem to zkusil ale nakonec jsem zpět u standartního zobrazení protože mi to příjde jako zpomalení PDAčka
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2007 14:15
Já bych jen upřesnil, že:
- iLauncher stejně jako Pocket+ je multifunkční today pluginv=launcher, task manažer, safe mode atd. Hezké ikonky je až to poslední (tedy doufám).

- u WisBaru je třeba rozlišovat WA je task manažer a WA desktop je to "zkrášlení"

Wir2K (89)|9.2.2007 14:30
Pardón to jsem špatně vyjádřil no já to myslel jako ten launcher
kultus (418)|9.2.2007 16:04
tak diky panove presne takhle jsem to potreboval rozlisit jednodse a presne...tak to vypada ze pro mne bude nejlepsi iLauncher + WA + WAD na organizaci casu mi staci zaklad tedka mam SPB mobile shell sice hezkej ale moc omezenej a nuti me mit veci ktery nepotrebuju na Today byl to jen pokus... mam rad hezky today jednoduchej a funkcni (zejmena ikony a merice) tak jeste jednou diky stahnul jsem si navody na WA tak se muzu hrat :)

PS: a ani to nebolelo ;)
RobSol (45)|25.2.2007 23:41
prosím o radu kde stáhnout Wisbar Advane desktop. Ani přes google se mi ho nedaří najít a dokonce ho neprezentují ani stránky SPBH. dík všem za pomoc
Wir2K (89)|25.2.2007 23:44
To bude asi tím že wisbar je od Lakeridge software takže hledejte na této adrese http://www.lakeridgesoftware.com/