Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Oprava mrtvolek po špatné FLASH, popis vývodů EXTENSION konektoru IPAQu 3630.

Albedo_ce4you (9)|9.2.2007 00:48
Najdete zade:
http://pda.netuje.cz
Popis konektoru na zažádání emailem.
kapu_ce4you (268)|21.2.2007 20:58
no jo krasny stranky teda spiš ty věci na nich :D supr napad konečně česky stranky s takovyma věcma se hodi lidem jako ja kery nesnaši angličtinu!!
prometeus_ce4you (5)|21.2.2007 22:04
Noo super stranka nieco podobne som hladal...Ja mam iPAQ 3970 myslis ze bude mozne pouzit tento navod aj pre moj iPAQ ?
prometeus_ce4you (5)|21.2.2007 22:05
http://www.ipaqrepair.co.uk/ipaqpart76.html mozem poslat aj lepsie foto
kapu_ce4you (268)|22.2.2007 18:25
Nad timdle jsem taky dumal jestli to lze použit i na 3970 protože ji mam take ale zatim jsem to nezjistil ale podle mě to pude taky jen vědět kam to napajet by chtělo cely schema zakladovky kdybys o něčem věděl tak napiš na icq 306-921-424 napiš i tak jestli někdy budeš mit čas mužem pokecat :D se nudim protože chodim do 9 třidy tak už to flakam:evil:
Albedo_ce4you (9)|22.2.2007 18:43
Mám pro vás pánové dobrou zprávu, jelikož mi umřel můj 3630, sehnal jsem 3970, a již mám nějaké základní údaje o JTAGu na 3970. Již jen otestuji, vyfotím, a hned napíšu článeček.
Jsem rád že se vám mé stránky líbí.

http://pda.netuje.cz
kapu_ce4you (268)|22.2.2007 19:12
Mam supr spravu ten navod by se měl z největši pravděpodobnosti oběvyt na strance www.pda.netuje.cz zhruba kolem tejdna ale dejte tomu čas majitel těhdle stranek na něm pracuje ale nespěchejtee!! kdyby se nahodou mu nepodařilo to udělat tak se do toho pustim a udělam to ja tak si počkej a budeš to mit :)
Blekota (120)|22.2.2007 22:13
no ja mam staru 3870tku uz pomaly 5 rokov. a nahradcu som zatial ani nehladal a pockam kym nieco lepsie pride.. ked porovnam tu rychlost novych 400a viac Mhz procakov v novych PDAckach tak mi to pride rovnako - moj mam pretaktovany na 236mhz a som s nim maximalne spokojny..
jedinu nahradu za mojho dochodca som nasiel 4700 ale ten je touchpad mi maximalne nevyhovuje. preco nedavaju taku klasiku aka bola kedysi obrovsky pad je proste parada a hlinik tiez..
baterka stale drzi dva dni a to je co povedat..
este si pockam na nastupcu..
ach jaj keby ta 4700 mala normalny pad...
kapu_ce4you (268)|23.2.2007 06:24
jo jo taky na svoji 3970 nedam dopustit mě se ty novy pda neliby! přidou my moc šmejdovy sou strašně tenky maly a tak bych to v ruce zlomyl :D a v kapse bych nevěděl že ho mam i když mě chyby wi-fi tak CF jecket to řeši hned z linuxem se to pda dostava dost do předu a jede tam už snad všechno bluetoot wi-fi takže starši problem byl davno vyřešen a ted si lebedim z mim milačkem na linuxu za celou dobu co ho mam sem nemusel PDA ani jednou restartova nic žadny zamrzani coš se dřiv když sem měl WM řict nedalo tam to bylo na denním pořadku aspon 3x jinak by bylo super kdyby moderatoři tady udělaly tema o linuxu jestli je to možny :)
Blekota (120)|23.2.2007 21:38
presne tak ako pises.. ziadne mrznutie, resety ani nic take nepoznam. kolega co ma hermesa tak musi vyberat baterku a druhy co ma acera s tym gpskom odklopnym tak to ked chytis do ruky tak to vrzka jak latrina u mojej babky a cakas len na to ze ked to padne na zem tak sa to rozpadne na milion kuskov..

zatial ak nic lepsie nenajdem tak sa budem musiet zmierit s vypredajovym hp 4700 ale ten touchpad... kkti naco to tam dali!
kapu_ce4you (268)|23.2.2007 22:06
no jestli na to nespěchaš tak počkej na ten navod od Albeda měl by byt do 2 tydnu na jeho strankach www.pda.netuje.cz jak už znaš ! podle toho to rozchodiš:) snad:D jinak kdyby ne tak řekni možna bych koupil tvou 3970 kdybys ju prodaval nefunkčni třeba kdyby nahodou se někdy rozbil displej nedej bože to bych se asi zastřelyl ale stat se muže vše aspon bych se mohl v tom hrabat jak si ve svym někery věci nedovolim:cool: