Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Pomoc s HPC J720 + linux

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

A používáš na ní linux??? Jo návod sem dej díky co nejdřív to pude
    Napiš naky zkušenosti z linuxem na Jornadě díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Kartu jsem rozdělil na Dva oddíly jak je v návodu, ale nemužu se do nich dostat ve windowsech :sarcastic:
    Jo a v tom slaxu mě to nenašlo kartu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokouším se to nainstalovat, pak se ozvu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tak sem pokročil Rozjel sem Slax a vydím tam tu kartu CF, co dál prosím asi mě budeš muset říkat co přesně mačkat Moooc díky už kuli tomu nechodím ani do školy!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Už jsem to konečně rozjel Mam jen problem z rychlostí ( ( (
    To je jediná věc co mě štve, jinak je to naprosto super!!!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus sem napsat jak jsi postupoval pri rozdelovani karty ve slaxu a pri dekomprimovani a kopirovani souboru. Zkousel jsem to rozjet ale ne a ne stale mi to hlasi jednu chybu jeste pred startem - nenaslo to system na ext2 oddilu. Tak jsem zkousel rozjet i jine linuxy ale stale stejna chyba... kdyz jsem cca pred pul rokem ty linuxy zkousel tak me to tu chybu hlasilo taky, nakonec jsem uz nevim jak to na kartu nakopcil a vpohode... Jenze ted uz si ten postup nepamatuju, neco delam blbe...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Nabootoval jsem linux (slax).
    Otevřel jsem si příkazovej řádek a v něm to rozdělil (ted už nevím jaký to byly příkazy :sarcastic: ) Ale hodlám se tomu věnovat nadale!!! Dyštak mě napiš na icq a dame to dohromady ( DO 10.7 2007 tu nebudu, ale hned 11 nebo i 10 večer to mužeme dat dohromady!

Ale aby chřek pravdu WinCE asi bude lepší!
    Kukni SEM
    S tímhle tuningem to vypadá Jornada dobře
    Podívej se na ten blog je tam plno zajímavých věcí A přibívají!!!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dik za pripadnou pomoc ale uz sem to vyresil, hral jsem si s tim tak dva dny a problem byl ve spatnem sledu mount uomunt a tvoreni oddilu + formatovani. Ten linux jak jsi na nej poslal odkaz vypada opravdu graficky dobre alespon menu ale jinak byl neskutecne pomalej a firefox kterej obsahoval byl alespon u me naprosto nepouzitelnej - na me J720 najizdel cca 4 minuty a nakonec se sekl . Jinak dalsi programy v nem byly v menu graficky sice pekne ale neorientoval jsem se v tom. Kazdopadne to byl co se tyka menu nejlepe propracovany linux jaky jsem vydel - asi je to spis individualni jak si to kazdej nastavi ale fakt hezke ! Tak jsem si odzkousel zpetne jine verze jako OPII nebo GPE a myslim ze byly rychlejsi. Alespon jsem si tak trochu "osvezil" linux a ted jsem se vratil k WCE ve kterem nemam zadne graficke vychytavky jako doposud - zameril jsem se na rychlost. Kazdopadne jestli nejak pokrocis dej vedet

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jeste k tem upravam pod CE fakt se s tim daj delat divy (uvedu pouze par prikladu s cim se da setkat) - Kompletni uprava SKINU CE na XP (lista je ve stylu XP optimalizovanych pro vykon + IKONY) zajisti New Shell v4.01. Dale se da lista zmenit napr. pomoci Gigabar jenze to hazi haluze takze nedoporucuji - max. vyzkouset a pryc, skin MP je mozno zmenit pres skiny na www.hpcfactor.com, ale mam radsi WinAmpaQ. Pekne pozadi na plochu u ktereho zajisti splynuti s textem aplikace DeSappear. Pro prehravani videa je podle me nejlpsi TCPMP + podpora GAPI ktera je nutna i pro dalsi graficke aplikace jako nektere hry... K tomu takovy Adobe reader + "neco na prohlizeni fotek" , ovladace na wifinu + ministumbler a dalsi sitarske vychytavky, jako nejlepsi explorer hodnotim NetFront - podpora javascriptu a muze otvirat paralelne na jednu listu vice stranek jako firefox, co se tyka ICQ tak neznam lepsi nez GSIcq - problem bud pojede ICQ nebo internet browser. Tot vse snad jeste nejaka parba pro volny cas jako Warfare INC a mame nabite HPC. Snad jen jediny problem - s tou grafikou je opravdu o neco pomalejsi takze tedkom jsem ju dal pryc a je to hnedkom o necem jinem. HPC momentalne pouzivam pro monitoring WiFi siti a obcas si jej vezmu do hospody abych se nemusel kvuli netu tahat s NTBK je s tim docela sranda. Jinak J720 se da i pretaktovat pomoci JS_Overclock ale jen o neco malo takze to neni temer poznat a kdyz se to prezene "na max" tak se akorat sekne a muze se resetovat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Přesně o tomdle je napsaný na tom linku co jsem dal
    Ale uplně s tebou souhlasím!!
    Jen jestli by jsi nevěděl jak rozjet "Pocket Heroes" A bylo by to dokonalý!!!!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. OS na J720 !
    Od kerut v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 12:09
  2. Vyucitelnost Smard Card slotu na J720
    Od ok2zar v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-08-2006, 22:10
  3. Linux