Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - paralyzovane GPS - reklamovat ?

CI (6)|8.2.2007 14:28
Zdravim pratele,
nevim co se stalo, ale z niceho nic (nic jsem neinstaloval, zadne nastaveni nemenil) mi prestalo fungovat GPS. A to tak ze uplne - muzu nastavovat jakou chcu rychlost, ale ani GPS locator od Fujitsu nezaktivuje modul (neblika dioda)
nevim co s tim, dneska sem se chystal do zahranici, no museli jsem jet "starou metodou"
prosim poradne, pda je pro me druha hlava a 30dnu v servise by me zabilo ;(
dekuji
mcalbi (62)|8.2.2007 14:52
Nemáš jen zaškrtnuto (v nastavení přenést) PŘIJMOUT VŠECHNY PŘÍCHOZÍ PŘENOSY.

Pokud ne řešil bych to Hard Resetem.

Servis je až poslendí možnost. PDA je taky muj druhej mozek a měsíc bez něho je dlouhá doba.
CI (6)|8.2.2007 16:18
Ne received all incoming beams nemam zaple, ovsem musim se priznat, ze tato volba byla zapla, kdyz jsem se pokosousel o aktivaci tomtoma. Pak jsem procetl diskuzi a tuto volbu vypnul (navic mi to radilo i pda), ale gps porad jako by bylo proste "odpajene". Pristroj se tvari ze nema zadny gps modul =-D
Hardreset asi je vychodiskem, musim to tu procist, zatim jsem ho nedalal, takze nevim jak na to. No kazdopadne jsem u pritelkyne, takze musim nejdriv doma vsechno zalohovat a pak se do toho pustim .. kazdopadne, jak jsem psal v jine diskuzi, trpi muj "mazlicek" samovolnym vypinanim, coz uz na servis je, takze kdyby hardreset zabrat, tak bych nereklamoval veci dve ale jen jednu ... nekdo zde totiz psal, ze reklamace a vymena desky tento problem s vypinam odstranila.
Pokud mate nekdo nejaky dalsi napad krom hardresetu sup sem s nim ;-)
mijou (109)|26.2.2007 20:30
Skus toto
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20290

CI (6)|26.2.2007 21:08
mno ono to z niceho nic zase jede... nechapu, v gps locatoru porad nejede, ale jine aplikace jako tomtom nebo wififofum to rozjedou .. tak nevim
KarelHanus (9)|25.4.2007 14:37
Haloo lidi proc nejde mit zaskrtnuty prijmout vsechny prenosy a zaroven jet s GPS???? Kdo to ma porad prepinat :mad: Nejde to prece jenom nejak nastavit???? To je pak lepsi pda bez GPS a pripojovat jej pres BT..... a nebo do pda nedavat IR a BT..... uz jsem z toho eurodivej :mad: :mad: :no: :mad:
CI (6)|25.4.2007 15:25
Uz se to tu resilo, pracuji na stejnem portu, neni to mozne :-)