Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT Headset pro MDA Vario(Qtek 9100)

aegisrtcw (9)|8.2.2007 13:09
Hledám BT Sluchátka s microfonem pro Mda Vario.
Pokud někdo víte kde je v praze koupit a mate to vyzkoušené tak
mi to sem prosim vás napište schnánit je už dlouho.

Moje MDA Vario .
Verze ROM : 2.21.2.7 CSY
Verze radia : 02.25.11
Verze protokolu : 4.1.13.12
Mem__ce4you (485)|8.2.2007 16:28
:?:

Jako třeba koupit naprosto libovolný BT headset nevyhovuje? Anebo to mají být stereo sluchátka?
aegisrtcw (9)|8.2.2007 17:16
Koupil jsem si Logitech mobile stereo headset a pripojim ho pres BT a da mi to jenom volbu Nastavit jako handsfree a nic víc :( a to maj podporu.

Na krabici to má napsáno For A2DP - Advance Audio Distribution Profile ale aso nejspíš mi nejde roschodit to A2DP zkoušel jsem najít nějakou instalaci pro MDA Vario a nic :( Pokud ji někdo máte a víte že je funkční tak mi sem dejte link.



Díky moc
Mem__ce4you (485)|8.2.2007 17:35
Aha, takže ne BT Headset se píše v nadpise threadu, ale sluchátka pro stereofonní poslech hudby? Tam musí být myslím podpora obsažená v ROM (a takovou oficiální CZ ROM ještě T-Mobile neuvolnil), ale v diskuzích se to už tady řešilo, zkus si vyhledat AKU (to je podverze WM 5.0)
lenivyventil (103)|8.2.2007 23:55
Na podporu A2DP podrebujes mat ROM s AKU 2, myslim ze by to mohla byt aj ta co mas teraz, potom potrebujes nainstalovat cab, ktory pridavam v prilohe.
Potom restart a pri !novom! sparovani sluchatiek by ti malo ponuknut aj stereo.
Vela zdaru...
aegisrtcw (9)|9.2.2007 00:25
[QUOTE="lenivyventil"]Na podporu A2DP podrebujes mat ROM s AKU 2, myslim ze by to mohla byt aj ta co mas teraz, potom potrebujes nainstalovat cab, ktory pridavam v prilohe.
Potom restart a pri !novom! sparovani sluchatiek by ti malo ponuknut aj stereo.
Vela zdaru...[/QUOTE]

A jak poznam že mam ROM s AKU 2 ?
Janson (16)|9.2.2007 10:08
Nastavení - Systém - O systému - karta Verze