Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hardwarové tlačidlá Kontakty A Pošta

alco (89)|7.2.2007 23:12
Zdravim neviete niekto ako sa da nadstavit na hardwarovych tlacidlach KONTAKTY a POSTA nieco ine? ostatne tlacidla su konfigurovatelne ale tieto nie.. teda som to nenasiel... chcel by som dat na lave tlacidlo kde su KONTAKTY register hovorov.. viete niekto pomoct nejakou utilitkou? dakujem

jedna sa o RW6815
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2007 23:40
Zkoušel jsi start - settings - buttons?
alco (89)|8.2.2007 08:43
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zkoušel jsi start - settings - buttons? [/QUOTE]

Samozrejme... ale je tam nieje moznost definovat tieto dve tlacidla...su tam iba tie okolo pristroja ale KONTAKTY a POSTA tam nieje...
Mr.Pohoda (134)|8.2.2007 08:48
No ja tam mam i Kontakty i Postu. Co mas za system?
alco (89)|8.2.2007 09:40
[QUOTE="mr.pohoda"]No ja tam mam i Kontakty i Postu. Co mas za system?[/QUOTE]

mam klasicky WM5.0 a tieto dve tlacidla tam nemam :(
MarkyV547 (19)|8.2.2007 19:01
Ani ja v iPAQ-u nemam tu moznost nastavit si to,ale cez program Tweaks2k2.NET sa to krasne da.Je to plateny prog. v neregistrovanej verzii sa da spustit asi len 3-krat,ale to ti staci na namapovanie tych soft keys;) Zaujimave je,ze ked som nahodil do iPAQ-a CZ language moznost nastavit si tie 2 tlacidla tam bola,ale ostal so pri anglictine,tak som to poriesil prave tymto programom.
alco (89)|9.2.2007 09:23
[QUOTE="MarkyV547"]Ani ja v iPAQ-u nemam tu moznost nastavit si to,ale cez program Tweaks2k2.NET sa to krasne da.Je to plateny prog. v neregistrovanej verzii sa da spustit asi len 3-krat,ale to ti staci na namapovanie tych soft keys;) Zaujimave je,ze ked som nahodil do iPAQ-a CZ language moznost nastavit si tie 2 tlacidla tam bola,ale ostal so pri anglictine,tak som to poriesil prave tymto programom.[/QUOTE]


Super ten program to dokaze a nasiel som aj key na nete takze mam full len narazil som na dalsi problem.. neviem aky soft spusta register nepriatych a volanych cisiel? musim namapovat na tie tlacisla nejaky exe subor alebo pod.. no ale neviem najst ten program ktory mi spusti historiu volanych cisiel.. myslim ze by to mohlo byt nieco ako call.exe , ale nemozem honikde najst :(
alco (89)|15.2.2007 00:06
Takze nikto nevie poradit ?? ;(