Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Display na Acer n10 - nema nekdo?

ing.dr (116)|7.2.2007 22:22
Ahoj vsem, je to par dnu, co mi zacal piskat display na Acer n10 ... zaroven se posunul bod dotyku v levem hornim rohu. proste se nedostanu na start. nekdy to blbne vis a nekdy min. nevim cim to je. Jen bezpecne vim, ze je neco s dotykovou vrstvou...kdyz odpojim konektor z desky, tak prestane display piskat. takze to nejspis bude jen problem ve vrstve.

No a ted bych chtel poprosit vsechny majitele mrtveho Acera n10...za nejakou slusnou cenu jsem ho ochotny odkoupit. klidne i cely pristroj, pokud ma vadu na strane desky nebo tak... predem dekuji za nabidky...snad nejaka bude a bude mi jako studentovi vyhovovat...

hruza..jeste ze mam aspon to tlacitko na boku co vyvola menu...

... jo jeste neco... dneska mi asi pul dne slapal jak mel...proste skoro pohoda...ale pak to zaclo zase...treba se nejak prilepuje vrstva..nebo tak neco..nevim..vubec tomu nerozumim
Beny_ce4you (53)|8.2.2007 09:23
Mam samotny displej k dispozici. Jen nevim poradne v jakem stavu je, ale udajne by mel fungovat. Bylo by asi nutne ho ozkouset.
Jinak shanim stylus na tento Acer, muj je jaksi v rozkladu.
AllisMack (9)|13.5.2008 22:32
já mám také acer n10. mám ale poškozený display, nefunguje mi dotyková vrstva. chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte display, jsem ochoten ho i odkoupit za rozumnou cenu. chtěl jsem se tě zeptat jestli máš ten display co ti píská, taky by stačíl, jsem v nesnázích. pomozte please.
Woyta (30)|27.5.2008 20:50
Zkus ebay.
Ja si pres znameho objednal nahradni displej na moji N50. Za 650kc vcetne letecke dopravy.
sufle (16)|30.6.2008 19:11
[QUOTE="Beny"]Jinak shanim stylus na tento Acer, muj je jaksi v rozkladu.[/QUOTE]
Mam stylus docela navic... taky mi prd displej na n10... je jenom trochu zlomenej ale zabrousenej aby neposkrabal displej - mas zajem? hodil bych ti k nemu i obal + nabijecku + usb.
AllisMack (9)|1.7.2008 14:51
Zájem o co? Z odpovědi jsem nepochopli jestli jde o stylus nebo o displej.
sufle (16)|1.7.2008 14:57
Displej taky muzu nabidnout, ale v pravem dolnim rohu nereaguje na zadny dotyk a navic prdlej - ja udelal tu blbost ze sem se pokusil pda resetovat a pak sem vyhorel na kalibraci displeje :(
AllisMack (9)|1.7.2008 15:02
Ten displej se dá rozložit na dvě části: jedna je dotykovka a druhý je samotný displej. No a já mám ten displej jako takovej v pohodě , ani jeden škrábaneček. Ale ta dotykovka tam mi prasklo sklíčko na kterém je ta vrstva napevno přilepená. A udělal jsem tam ještě tvrdý restart protože mi to pda zamrzlo v době kdy mi to prasklo, takže se nedostanu ani přes tu kalibraci.
sufle (16)|1.7.2008 15:06
To ja taky ne - a jak sem to otevrel tak uz to nefacha vubec - chces ten dusplej? a odkud vubec ses?
AllisMack (9)|1.7.2008 15:09
Jsem z Benešova u Prahy. Ta dotykovka je v poho? Nebo máš prasklej displej takže na to nevidíš?
sufle (16)|1.7.2008 15:12
Displej je prasklej tak, ze je tam videt relativne dobre, ale dotyky fungujou v te casti asi stylem na dobre slovo jestli vubec... jestli si zamrz na kalibraci nevim jestli ti to pomuze, pac ja tam zamrz taky, ale ja sem z brna, tak nevim jak by to bylo s dopravou.
AllisMack (9)|1.7.2008 15:38
Potřebuju vědět jestli máš prasklý displej nebo tu dotykovku.
AllisMack (9)|1.7.2008 15:40
Tak já ho beru. Uvidim jestli mi to pomůže.Za kolik ho dáš?
AllisMack (9)|1.7.2008 16:16
Tak mi ho pošleš poštou.
sufle (16)|1.7.2008 17:12
nevim co presne je tam praskle, a poslu ti ho klidne jenom za postovne... ja bych ho mel na nic
chces ho?
dystak na icq mi napis adresu...
AllisMack (9)|1.7.2008 18:41
tak už jsem si tě přidal na icq.
AllisMack (9)|1.7.2008 22:04
Tak se mi pls hlavně na icq ozvi ať vím že jsi online.