Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDB, PRC z ostatních formátů přímo v PDA

Shadrack (3)|7.2.2007 19:45
Věděl by někdo o prográmku, který převede .doc, .txt, nebo třeba .pdf na formát .pdb, či .prc přímo v PDA zařízení??? Jde mi o to, že nechci používat k úpravě komp (a v něm MobipockerReader, atp.) - prostě např. Word soubor přetáhnu do PDA a přímo tam přeložím do .pdb, .prc.... (nechci, aby to zůstávalo v doc).

Moc díky za tip.
galfar_ce4you (7)|2.12.2007 14:02
www.mobipocket.com

V download sekci najdes prevadec. ;)
Vojtěch Barták (180)|4.12.2007 11:28
Mohl by si sem dát i link? Ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem žádnej převaděč přímo v PDA nenašel. Možná se pletu, ale Mobipocket reader to podle mě neumí (přímo v PDA), ale musí se nainstalovat Creator, což je řešení pro PC.
CommanderZ (1798)|4.12.2007 22:07
Co se vlastne ziska tim, ze se to prevede to toho prc? Ja mam vsechny knizky s vyjimkou slovniku v txt/html a jsem spokojeny.
BeepBeeep (29)|5.12.2007 08:40
[QUOTE="Vojtěch Barták"]Mohl by si sem dát i link? Ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem žádnej převaděč přímo v PDA nenašel. Možná se pletu, ale Mobipocket reader to podle mě neumí (přímo v PDA), ale musí se nainstalovat Creator, což je řešení pro PC. [/QUOTE]
Skutečně to neumí. Program fungující v PDA také marně hledám, ale bojím se, že neexixtuje :(
Vojtěch Barták (180)|5.12.2007 14:43
To CommanderZ: Jsem zvyklý na mobipocket, je to podle mě o něco pohodlnější, ale jak říkám, každému sluší něco jiného. Navíc mám v tomhle formátu celou svojí knihovnu :)
CommanderZ (1798)|6.12.2007 22:37
Jo, ja taky mam mobipocket rad. To ale nemeni nic na tom, ze kdyz vemes treba DOC nebo HTML soubor a prekonvertujes ho do HTML, tak tim neziskas vubec nic ;)