Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: PDB, PRC z ostatních formátů přímo v PDA

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Věděl by někdo o prográmku, který převede .doc, .txt, nebo třeba .pdf na formát .pdb, či .prc přímo v PDA zařízení??? Jde mi o to, že nechci používat k úpravě komp (a v něm MobipockerReader, atp.) - prostě např. Word soubor přetáhnu do PDA a přímo tam přeložím do .pdb, .prc.... (nechci, aby to zůstávalo v doc).

Moc díky za tip.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

www.mobipocket.com

V download sekci najdes prevadec.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mohl by si sem dát i link? Ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem žádnej převaděč přímo v PDA nenašel. Možná se pletu, ale Mobipocket reader to podle mě neumí (přímo v PDA), ale musí se nainstalovat Creator, což je řešení pro PC.

Registrace
    Nov 2007

Co se vlastne ziska tim, ze se to prevede to toho prc? Ja mam vsechny knizky s vyjimkou slovniku v txt/html a jsem spokojeny.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od Vojtěch Barták
    Mohl by si sem dát i link? Ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem žádnej převaděč přímo v PDA nenašel. Možná se pletu, ale Mobipocket reader to podle mě neumí (přímo v PDA), ale musí se nainstalovat Creator, což je řešení pro PC.
    Skutečně to neumí. Program fungující v PDA také marně hledám, ale bojím se, že neexixtuje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

To CommanderZ: Jsem zvyklý na mobipocket, je to podle mě o něco pohodlnější, ale jak říkám, každému sluší něco jiného. Navíc mám v tomhle formátu celou svojí knihovnu

Registrace
    Nov 2007

Jo, ja taky mam mobipocket rad. To ale nemeni nic na tom, ze kdyz vemes treba DOC nebo HTML soubor a prekonvertujes ho do HTML, tak tim neziskas vubec nic

Podobná témata

1. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 30-05-2006, 13:41
  2. jak instalovat hry přímo na kartu?
    Od jon_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-12-2005, 17:38
  3. Programování přímo v PPC
    Od Johny_G_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-08-2005, 23:33