Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkusenosti s vysouvaci klavesnici

fsalac (14)|7.2.2007 12:52
Jake mate zkusenosti s vysouvacimi klavesnicemi na HTC. Mam HTC masinku, ale docela se bojim aby se to casem nevybehalo a samovolne nerozjizdelo... :(
atomion (1159)|7.2.2007 13:43
Jedině nejlepší ;) Používám svéo Wizarda sice asi teprve jen půl roku, ale klávesnice drží stále jak přibitá. Každý den jí vysunu v průběru tak 20x a po půl roce nepozoruji téměř žádné změny :)
lenivyventil (103)|7.2.2007 14:01
Mam Wizzarda uz nieco cez rok a len tie najlepsie skusenosti s vysuvanim. Dokonca po par mesiacoch pouzivania si "sadla" a docvakne sa uplne presne (predtym mala cca 1 mm volu)
fsalac (14)|7.2.2007 14:24
ja mam akorat problem ze pri zandani do pouzdra, ktery nosim na pasku, tak se vzdy rozevre....ale to zas neni az tak velky problem:cool:

pri otevrene klacesnici drzi ja pribity
lenin (75)|7.2.2007 17:57
No.. ja sa velmi nestazujem, ale moj tytn ma volu asi tak jeden milimeter. Neznamena to, ze by klavesnica nedrzala, ale ked telefon chytite, tak vam trochu "plava" v ruke.

Urcite to vsak nie je opotrebovanim. Zacal to robit hned na druhy den co som ho kupil.. Stve ma to, ale co uz.
lubos8 (33)|7.2.2007 18:17
S klavesnici jsem velice spokojeny. Bez klavesnice bych už nic takoveho nebral. Zatim nepozoruju nic co by mi vadilo.
matejcz (69)|7.2.2007 21:21
Jsem typ,co si dává na své věci velmi pozor,tak neustále zkoumám TyTNa,jestli něco není v pořádku...Tak neustále kontroluju klávesnici,má menší vůli a trošku při hodně velkým zkoumání se hýbe,docela to štve,ale zas nemůže být jak skála...A taky zadní kryt trošku vrže,ale to už od prvního dne...
lenin (75)|7.2.2007 21:24
Nad zadnym krytom som maturoval skoro dva tyzdne.. Nakoniec sa mi ho po asi 1000 pokusoch podarilo dat do spravnej polohy a vypodlozit.. Teraz drzi perfektne a vobec sa nehybe. Len sa desim dna ked budem musiet vybrat simku a vsetko to urobit odznova :)

Edit: odebrána zbytečná citace. Nepoužívejte citaci, pokud reagujete na předchozí příspěvek. daww