Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stabilita?

robot_ce4you (1)|6.2.2007 20:52
Jak je to se stabilitou vašich strojků? Jak často vám padají, zamrzají Windows? Je to častější než na klasickém počítači či notebooku nebo jen vyjímečné?
flashman (1366)|6.2.2007 21:00
spíše častěji - tak jednou za 3 dny - záleží hodně na aplikacích.

Obecně ale beru toto téma jako nesmyslné
JanHavlicek (635)|6.2.2007 21:04
myslím, že téma nemá moc velký význam, zamrzání je dáno verzí ROM a složením instalovaných programů.

Za zamrzání stolních windows většinou může uživatel, ale také se může vyskytnout nějaká HW chyba. Nedá se to moc s WM srovnávat.

Já se zamrzáním jak notebooku tak PPC nemám problém. Na PPC mám hozenou stabilní ROMku, která nezamrzá, ale samozřejmě když jsem testoval první WM6 ROMky, zamrzání se konalo každou chvilku, to bylo peklo :)
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2007 21:14
Se stabilitou na WM 5.0 také nemám problém. SR jen pokud přepínám z a do realVGA, po zálohování a popř.pokud to vyžaduje nainstalovaná aplikace.

U Johnnnnnnnnnnyho je to pochopitelné - testuje betaverzi WM 6, takže se není čemu divit. To jsem viděl na srazu - sedne na PDA moucha a SR je tu :D
flashman (1366)|6.2.2007 21:32
tak to ses asi koukal na nějakej jinej stroj. Mě se na srazu nekous ani jednou a resetil sem jenom kvůli BT a jeho neschopnosti přímou soubor. Je ale fakt, že atomion ho měl ve standby režimu - vypnutá obrazovka a najednou se zresetil. spíš bych ale řek, že si z nás mrkvosoft robil srandu
JanHavlicek (635)|7.2.2007 13:48
Ty WM6 jsou betaverze, který zamrzaj, s tím nic nenaděláš. Však když jsem chvilku používal ty WM6 ROMky od PDAVietu na unim, tak uni zamrznul při každém druhém sof-resetu a načtení today. Také mi zamrzal dokonce při vyzvánení příchozího hovoru

Ale ta WM6 od helmiho už je o něco kvalitnější
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2007 14:17
[QUOTE="robot"]Jak je to se stabilitou vašich strojků? Jak často vám padají, zamrzají Windows? Je to častější než na klasickém počítači či notebooku nebo jen vyjímečné?[/QUOTE]Stabilita záleží většinou od použitého hw a k tomu na použitém sw. Na PC se stabilitou nemám naprosto žádný problém (od doby, co Firefox nahradila Opera žádné vytuhnutí), stejně tak i u PDA. Jak jsem již psal, problémy způsobují v naprosto drtivé většině případů aplikace třetích stran, nelegální verze softů a také sami majitelé, kteří si do zařízení nainstalují každou pitomost a vytvoří si tak takový malý eintopf. :?
flashman (1366)|7.2.2007 17:16
[QUOTE="JanHavlicek"]Ty WM6 jsou betaverze, který zamrzaj, s tím nic nenaděláš. Však když jsem chvilku používal ty WM6 ROMky od PDAVietu na unim, tak uni zamrznul při každém druhém sof-resetu a načtení today. Také mi zamrzal dokonce při vyzvánení příchozího hovoru

Ale ta WM6 od helmiho už je o něco kvalitnější[/QUOTE]

tak to zase prr. Mě určitě nemrznou víc, než WM 5.0 např. oficiální česká verze
xhladi07 (525)|8.2.2007 09:17
At je to jak chce: Zvykli sme si restartovat desktopPC, proc by sme si nezvykli restarotvat pocketPC. :))