Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

krouceny kabel

ReWegar (84)|5.2.2007 11:28
zdravim vlastnim autonabijecku ktera ma krouceny kabel (natahovaci) avsak zarizeni a zapalovac mam dost daleko odsebe a tim padem je kabel celkem nepnuty a v tomto stavu se obavam o konektor na PDA (je tam tvoren celkem velkej tah)
a tak se Vas ptam nevi nekdo jak ten kabel alespon trosku natahnout? pripadne nastavit?

diky za kazdou radu
Miloš Strouhal (3997)|5.2.2007 12:33
Dát do kastrolu s vroucí vodou na pár vteřin a nechat schladnout v nataženém stavu, celý proces případně opakovat, až bude mít kabel nakonec požadovanou délku.
Surgical (2364)|5.2.2007 15:41
Nebo koupit prodluzovacku
ReWegar (84)|6.2.2007 08:14
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Dát do kastrolu s vroucí vodou na pár vteřin a nechat schladnout v nataženém stavu, celý proces případně opakovat, až bude mít kabel nakonec požadovanou délku. [/QUOTE]

no neco takoveho me tez napadlo ale nebyl jsem si jist a pokud je to tak tak dekuju.
zkusim to doufam ze neroztavim ten plast co chrani draty

ad prodluzovacka se me zda jako zbytecna vec.

diky
Miloš Strouhal (3997)|6.2.2007 11:43
Sam jsem si kdysi touto metodou prodluzoval nabijeci kabel do auta a nabijecka funguje bez potizi dodnes.
ReWegar (84)|9.2.2007 08:12
diky dnes se dotoho pustim :)
weszter (231)|9.2.2007 20:44
ani jsem nevěděl, že mám takovýto problém, ale když jsem si toto přečetl, zjistil jsem, že to musím taky zkusit se svým FM transmitterem. jeho kroucený kabel k pda by mohl být o deset patnáct čícel delší nebo aspoň volnější :) díky za tip, ozkouším...