Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows media player a vypnutie displaya

milos797 (259)|4.2.2007 19:00
Neviete mi poradit ako nastavit moznost vypnutia PDA (alebo dysplaya) pri prehravani MP3? myslim ze som tuto volbu niekde videl. Zatial to riesim stiahnutim podsvietenia na minimum. Ten WMP je inak aj s pracou so subormi nejak divny. neviete nejaky dobry soft na prehravanie?
Miloš Strouhal (3997)|4.2.2007 19:33
viz. Toggle Screen
00196839_capture001_gWm0.jpg
milos797 (259)|5.2.2007 18:12
Dakujem moc, s tou cestinou sa to tlacitko vola ze prepnut display, tak to byma vazne nenapadlo ze to znamena vypnut display:D este raz dik
xhladi07 (525)|6.2.2007 10:15
O prehravacich tady jsou dlouhosahle diskuze. WMP hraje dobre (myslim kvalita zvuku), ale neumi zamknout klavesy (nosim ho v kapse, a to bez zamknuti nejde). Pak ta jejich hrozna knihovna!! :( Kazdemu ale vyhovuje neco jineho, tak se zacti. Kazdopadne:

MortPlayer: Vynikajici ovladani (nejlepsi, co sem videl), ale otresny zvuk (NightWish na nem byli fakt utrpeni). Ale ozkousej, spouste lidem to nevadi.

SimpleTunes: Docela pekny a hlavne velmi jednoduchy prehravac. Hraje pekne. Pouzival bych ho, ale neumi zamknout klavesy.. :(

Zakotvil sem nakonec u pocket playeru. Ma dobrej zvuk, s tema souborama se dela docela dobre a umi zamknout klavesy a vypnout display na jedno tlacitko. :yes:
milos797 (259)|6.2.2007 16:07
Dakujem , vyskusam
Sintolomitko (15)|27.6.2008 15:21
Nakonec jsem to samé vyřešil prográmkem MortSaver (freeware, jen se omlouvám, že už nevím, kde jsem ho splašil) a přidal ho pod stejné tlačítko jako screensaver v MortPlayer, tudíž ten knoflík má vždycky stejnou funkci, ať přehrávám v čemkoli, i BetaPlayeru, anžto Mort neumí .wma

Snad se neopakuju, ale prolézt všechny diskuze na pda se mi ještě nepodařilo:)