Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active sync 4.x - TCP/IP problem

Elminster_ce4you (0)|4.2.2007 15:54
Zdravim,
mam mensi problemek s nastavenim TCP/IP u FSC N560.
Active sync funguje bez problemu az na jednu vec. Zda se, ze mi neprideli zadnou IP adresu a tim padem pres USB nemuzu vyuzit internetove pripojeni meho PC.
At nastavim IP rucne ci necham priradit DHCP, PDA se v systemovych informacich tvari, ze IP RNDISFN1 je "0.0.0.0" a v nastaveni sitovych karet u Remote-NDIS HOST pise "Nepripojeno".
Zvlastni je taky ze mam 2 polozky "Remote-NDIS host" v seznamu sitovych karet, ale nejsem si jist, zda to ma byt. Zkousel jsem HR, pripnout na jinem PC, naistalit ruzne verze Active sync, ale bezuspesne...
Nevite nekdo kde by mohl byt problem...?
Diky.
Surgical (2364)|4.2.2007 17:46
O jaky konkretni AS se jedna? Jinak diskusi ohledne AS a reseni problemu s nim je zde cela rada...doporucuji vyhledat a procist, staci do Hledat zadat heslo ActiveSync.
Mala napoveda - tipnul bych dva zakladni okruhy problemu (kdyz odmyslime ruzne lamoviny). Prvnim je nastaveni firewallu (a typ firewallu), druhym uroven zabezpeceni TCP/IP protokolu ve Windows, vse zde jiz bylo reseno, receno a popsano.
Elminster_ce4you (0)|4.2.2007 17:55
Jedna se o AS 4.1, 4.2 a zkousel jsem i 4.5 beta...Ani s jednim jsem neuspel...
Co se FW tyce, zadny nepouzivam, defaultni ve Windows vyply...Co se TCP/IP tyce, nemel by byt zadny problem, bohuzel je...
At tady nebo na zahranicnich diskuzich jsem zadny podobny problem nenasel.
Surgical (2364)|4.2.2007 18:48
Bez tedy treba sem na strane 41. Ale podotykam, ze to je opakovano na techto forech zhruba po ste. A ten FW ve Winech zapni, lepsi, nez zadny.
Snad to zabere.
Elminster_ce4you (0)|4.2.2007 18:54
Diky moc. Problem nebyl ve FW, ale v antiviru. I pres vyply NOD32 nic nebezelo, jen synchro. Po uplne odinstalaci NODu a restartu vse jede. Pekne jsem zalamil... :D
Surgical (2364)|4.2.2007 19:12
Ja konkretne NOD32 pouzivam, nyni je jiz naostro ve verzi 2.7 s detekci spywaru (a podporou Win Vista), nepouzivam ThreatSense....Ale to uz je tezky OT.