Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Uzivatelske ( obecne) hodnoceni prisroje DATAPHONE2/MDA2 po vice jak mesicnim pouzivani

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vsechny zde uvedene nazory vychazeji z me vlastní zkusenosti, a chtel bych se o ne podelit s pripadnymi zajemci o tato zarizeni

Zapory : ( poradi je nahodne )
    - mala vydrz baterie
    - malo hlasite vyzvaneni telefonu
    - obcas se nelze na tato zarieni dovolat ( toto se zjistuje velice slozite – maximalne manzelka )
    - obcas nezobrazuje jmeno volajiciho, prestoze je v kontaktech jmeno a cislo uvedeno
    - nelze zapisovat Extended ROM a ani menit pripadnou instalaci programu po Hard Resetu
    - obcasne vypadavani Bluetooth ( na vzdalenost 5m i mensi s klicem od MSI do USB )
    - zcela zadna podpora ze strany operatoru co se tyka prislusenství a pripadnych novych verzi ROM
    - vkladani do kolebky ( proste stary Ipaq 3660 se lepe zasouval a i lepe v kolebce sedel )
    - atd. urcite by se toho naslo vice.

A plusy
    - Není v soucasne době na trhu lepsi zarizeni. Vzpomente si pred par roky kdo mel mobilni telefon, tak se na nej ostatní divali přes prsty, a podivejte se dnes. Verim, ze podobna zarizeni ( slouceni kapesniho pocitace a telefonu ) mají budoucnost, jen potrebuji ještě trochu vyladit.

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Asi to tak bude.Mám MDA 2 a prozatím nemám až tak špatné zkušenosti.Zrovna dnes jsem napsal na T-Mobile ohledně update rom paměti.Tak jsem zvědav jestli a hlavně jak odpoví.Co se týká samotného zařízení-tak prozatím jsem spokojen tak na 80 procent.Uvidáíme.ted= mám více času se tomu věnovat tak jsem zvědav.Jinak mám i ipaq3970 a wireless ¨jacket a to je cihla.Ale bez výhrad.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od gm
    Asi to tak bude.Mám MDA 2 a prozatím nemám až tak špatné zkušenosti.Zrovna dnes jsem napsal na T-Mobile ohledně update rom paměti.Tak jsem zvědav jestli a hlavně jak odpoví.Co se týká samotného zařízení-tak prozatím jsem spokojen tak na 80 procent.Uvidáíme.ted= mám více času se tomu věnovat tak jsem zvědav.Jinak mám i ipaq3970 a wireless ¨jacket a to je cihla.Ale bez výhrad.

Odpovi Vam - Vazeny zakazniku pokud mate jakekoliv problemy s MDA II prosim obratte se na firmu GM Mobil....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A tam max. zaslete zarizeni, oni ho otestujou a prijde Vam A4,kde bude u kazdeho testu PASS a ze je vse OK :-) Pak to udelas znovu, odpoved prijde podobne stim, ze doplni, ze reklamace nebyla opravnena a tak je potreba zaplatit :-)))

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Mám MDA 2 od začátku prodeje. Co se týče výhrad - měl jsem chybný bod na LCD, výměna celého LCD v servisu, již 2 x mě prasknul černý plast u vypínače (u modré diody), výměna v servisu.

Špatné dílenské zpracování, plasty do sebe nezapadají, hlavně u tužky. Porovnejte např. ipaq 2215 atd. na nějaké prodejně, ta dobrá kvalita slícování plastů. MDA 2 používám každý den, venku, v kanceláři, ve vozidle. Je vytížený přibližně celý pracovní den.

Malá výdrž baterie - vyřešeno autoadaptérem. Občas se mi nenačítá přídavná SD 250 MB, stačí vysunout a nasunout.

Využití MDA 2 jako modemu složité a zdlouhavé, přes BT od I-tecu nestabilní. Zůstávám u Nokia 6310, jako modemu. Tam když netečou data tak se lidi dovolají. U MDA 2 jednou tak a pak zas opačně.

Poslední dobou mě MDA 2 stále tzv. bublá. Průzkumník dokáže smazat jen malé soubory, spíše poznámky. Při mazání fotek, přesouvání atd. je potřeba bublání ukončit v paměti. Nepomohl ani tvrdý reset. Přesouvám tedy v programu ActiveSync. MDA 2 nemám vůbec plné, vše už mám radši po návštěvách servisu na SD. Při příjmání v sevisu vám pracovník udělá tvrdý reset.

Používám BT sluchátko od ACERU vše OK. Komunikace přes BT z ostatními telefony dobrá. Dokonce komunikuje s N 6310. S SE 610 jsem měl probém, při přenosu fotek

Občas se lidi na mě nedovolají, je třeba občas, já každý den přístroj resetovat. Při instalaci po tvrdém resetu doporučuji vypnout PIN SIM karty. Může se vám stát, že se nenaistaluje Čeština. Zadávání PIN se kousne z instalací.

Ještě mě chybí nějaká podpora ze strany mé banky HVB pro zabezpečené připojení přes JAVU. Některé zabezpečené přístupy fungují a jiné ne.

Pochopitelně nic lepšího tzv. vše v jednom a komunikujicího s Wordem, Excelem, Outlookem atd. na trhu nenajdete. Je možné, že SE 900 bude dílensky a programově lépe zpracovaná. Já ji nemám takže nemůžu porovnat.
    Je to vynikajicí přístroj do terénu. V průběhu roku se mouchy vychytají a věřím, že i podpora ze strany operátorů bude lepší.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

me postrehy mimo vyse uvedene:
    - nezobrazuji se jmena u odchozich sms
    - z diskusi vim o nejakem problemu ve spojeni s GPS pres bluetooth
    - momentalne (uz vic jak tyden) je na reklamaci v T-mobile - pri vymene SIM i kdyz je plne nabity tak vetsinou nasleduje hard reset, naposledy se nahrala cestina jen napul (mozna ta chyba kvuli PINu), tak jsem udelal znovu hard reset, nacez pak vytuhl uplne - jen bila obrazovka s logem T-mob a dal uz nic...
    otazka: Kam to vozite do servisu, cekat nekolik tydnu, zvlaste kdyz platim jen kvuli nemu Business data me docela stve!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Vít
    naposledy se nahrala cestina jen napul (mozna ta chyba kvuli PINu), tak jsem udelal znovu hard reset
    ... ja jsem instaloval lokalizaci na MDA2 se SIM s PINem snad 1000 krát a nic podobného se mi nestalo. Mužete se mi pls. ozvat soukromě a napsat více informací (pavel_radkovsky@moravia-consulting.com)?

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Skoda, ze se tu neprodava AnexTEK Pocket PC Phone SP230. 11cm na vysky, vyrobce podle vseho jiny nez HTC, takze problemy tahnouci se od prvnich XDA I be se ho nemusely tykat... Joooooo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Skoda, ze se tu neprodava AnexTEK Pocket PC Phone SP230. 11cm na vysky, vyrobce podle vseho jiny nez HTC, takze problemy tahnouci se od prvnich XDA I be se ho nemusely tykat... Joooooo
    Taky jsem na nej koukal, je fajnovej. Ale s DP 2 jsem naprosto spokojen.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak mam po 14 dnech TMDA ze servisu zpet. Prehrali software ... bohuzel, verze je porad stejna. Mimochodem, dnes jsem testoval to obcasne zvoneni - nezvoneni prichozich hovoru. Kdyz primo AKTIVNE stahuju pres GPRS data (v MDA a do MDA), tak me to hodi do schranky. Kdyz je GPRS zapnute, ale stranka uz je natazena, tak to normalne zazvoni. Mate stejne zkusenosti? nebo to snad nekomu nezvoni i kdyz ma GPRS upne vypnute?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Nevím jak ostatním uživatelům MDA2/DATAPHONE2, ale začíná mi dost vadit výdrž baterie. Připadá mi, přestože se snažím jí co nejčastěji dobíjet ( většina uživatelů to tak radí ), že kapacita baterie jde rychle dolů. Jinými slovy pokud chvilku zatěžuji procesor-displej-reproduktor, tak jde stav baterie rapidně dolů.
    Tento stav se nustále zhoršuje. Pravda už mám tento přístroj 5 měsíců, a používám ho stále, ale přeci jen jsem čekal, že baterka vydrží déle.
    Máte někdo podobnou zkušenost ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..no mne ta baterka s...e uz po týdnu,dnes jsem byl v t-mobile a ptal se za kolik se da koupit nahradní..

..odpoved je jednoducha,neda! Ani ji nemají v nabídce!!!

Nemam slov,t-mobile je stále jen ubohý t-mobile.. Žádná změna..
    Dalších skoro 20 000 kč v pr..li a můžu si příslušenství vycucat akorát tak z prstu..

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...podle webu by mel mit nahradni baterku Eurotel, chce za ni 1655Kc... Jsem presvedcen o tom, jsou navzajem kompatibilni...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Před měsím jsem videl na 100% na www.t-mobile.de nahradní baterku a pokud si dobře vzpomínám byla za 59,90 EURO ale teď tam po ní není vidu ani slechu.
    Škoda baterie o dvojnásobné ( nebo i větší ) kapacitě by se hodily. V tuto chvíli je to jedna z mála věcí, která mi na tomto přístroji opravdu vadí. ( jinýmy slovy řečeno: mne to přímo mne to s.ere )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ja mam DataPhone I, always connected (maily, ICQ), 2hodky denne MP3 (se zaplym displejem - cteni ebookz ), cteni ebookz, rano 100%, vecer tak 40%, nekdy 50%...
    Na co si stezujete?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Redukce na 2 SIM do přístrojů MDA2/DATAPHONE2
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 23-02-2006, 16:38
  2. Baterie 2200mAh pro MDA2/DATAPHONE2
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-08-2004, 22:19
  3. OT: pouzivani vice uctu v Outlooku atd...
    Od m.sachl v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-04-2004, 16:30
  4. Archivace SMS na MDA2/Dataphone2
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 16-02-2004, 16:03
  5. MDA2 a zpravy pri pouzivani GPRS pro stolni PC
    Od jsec v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2004, 13:18