Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN - zasekávání při příjmu hovorů

mamut_ce4you (32)|3.2.2007 20:22
Zdravím,

mám poslední dobou problém s tím, že se mi TyTN zasekává telefon nezvoní i když někdo volá a jemu se tváří, že je u mě vše OK. Já pak musím restartovat a o hovoru i několika není nikde ani zmínka. Mám podezření na phoneAlarm, ale nevím.

Dále mi zde běžel:

Pocket Breeze
iLauncher
Pocket Informant
Pocket Weather
Resco Keyboard

Systém je verzích v nichž byl pořízen jako dotovaný od O2 v den uvolnění do prodeje bez instalace češtiny
ROM: 1.18.255.3
Radio: 1.03.03.10
ExtROM:1.18.255.9654
zde jsem se zatím neodhodlal k upgrade.

Má někdo podobnou zkušenost? Vzhledem k tomu, že se mi to stalo už asi 4x tak jsem právě udělal HR a vše nainstaloval znovu s tím, že tam zatím nehodlám vracet PWeather a phoneAlarm, ale i tak budu vděčný za každý tip, protože nevím jestli se tím problém vyřešil.

Díky
dort (1212)|3.2.2007 21:09
[QUOTE="lubos8"]Párkrát se mi to stalo s původní rom, s novou ještě ne. Neměl jsem žadnou telefonní aplikaci[/QUOTE]

[QUOTE="dort"]no Phone Alram, bych si na 90% netipnul - otázka co máš za ROM a jakou další skladbu programů - jo a založ si na to samostatné vláknou, klidně do HTC, díky [/QUOTE]

doplňuji odpovědi z původní obecné diskuze o HTC TyTN
profator (49)|4.2.2007 09:20
Tak tenhle problém řeším také:

ROM 1.35.255.2
Radio 1.18.00.10
Ext ROM 1.35.255.102

a společné programy

phonealarm
sbsh weather

a Informant, ale tam zakopanej pes nebude protože mi to tuhlo i bez něj

Ještě jedno info nepoužívám interwir
dort (1212)|4.2.2007 11:53
hm, a verze + build PhoneAlarmu, který oba používáte?

asi nejlepší cestu by bylo odinstalovat PA a uvidí se, ale je mi to divné, neb ho používá více lidí a no-problem - takže buď je tam nějaká spojitost ještě s jiným softem čemuž se mi nechce moc věřit, anebo nemáte poslední verzi a build od PA

BTW - PA máte naistalový v přístroji ne na kartě ??
mamut_ce4you (32)|4.2.2007 19:33
PA na kartě, blblo mi i časové přepínání profilů.

PA 1.57
dort (1212)|4.2.2007 19:58
hm, tak si ho nainstaluj do paměti PDA a problém je na 99% vyřešen :D

neb nainstalovat program, který "obsluhuje" telefoní část na kartu,to je jeden ze základních prohřešků proti funkčnosti PDA - pamatuj jednu jednoduchou poučku - prostě vše co se používá na Today obrazovce patří do paměti přístroje :!:
LUK.Krejci_ce4you (74)|5.2.2007 11:29
Je vazne tak dulezite mit systemove a today programy na vnitrni pameti PDAcka? Ja mam Win Mobile jen 3 mesice a to prave na TyTNu. Celou domu instaluju tak jak jsem to delal vzdy na Symbianu vse na kartu a moc velke problemy nemam (samozrejme kdyz kartu necham v klide ve slotu). Proc to rikas tak jiste? Dik
dort (1212)|5.2.2007 11:57
protože s tím mám své zkušenosti ;) a nikdy nedělá dobrou, když máš věci, které by měli běžet stále na "pozadí" na kartě.

to není jen můj názor,ale všeobecně rozšířená rada i od vývajářů a distributorů software - zkus si tady maličko pohledat a počíst a uvidíš ;)

uvědom si,že karta je "externí" úložiště, takže si dovolím tipnout, že v rámci úspory baterky ji přístroj "odpojí" - prosím nechytat za slovo jsem jen maličko povolanější užvatel, ne technický guru jako třeba Elsoft, nebo Johny a další - oni by Ti určitě vysvětlili fundovaněji, ale stejně :!:
vpe (148)|5.2.2007 12:08
[QUOTE="LUK.Krejci"]Je vazne tak dulezite mit systemove a today programy na vnitrni pameti PDAcka? Ja mam Win Mobile jen 3 mesice a to prave na TyTNu. Celou domu instaluju tak jak jsem to delal vzdy na Symbianu vse na kartu a moc velke problemy nemam (samozrejme kdyz kartu necham v klide ve slotu). Proc to rikas tak jiste? Dik[/QUOTE]

ja ani ne mesic, ale je jasne, ze ta externi pamet je 10x pomalejsi (kdesi jsem si spustil nejaky speedtest), takze idealni je pro today a veci, co bezi trvale, pouzit extrom, jako to psal RH.
Fireball_ce4you (7)|11.2.2007 02:59
[QUOTE="mamut"]Zdravím,
mám poslední dobou problém s tím, že se mi TyTN zasekává telefon nezvoní i když někdo volá a jemu se tváří, že je u mě vše OK.....
Díky[/QUOTE]

Ano tenhle problem jsem mel, stale jsem to svadel na SW nebo ROM, ale skutecnost byla jina. V ramci zajisteni SuperCID, asi pred 14 dny, jsem vymenil FW radia (mel jsem nastesti BL 1.04) - postup dle http://pof.eslack.org/hermes-unlocker/ Ted je vse uplne OK, a ze to tedy sleduju bedlive! To mi verte! 100% bezchybne prijimani hovoru. Navic: instalaci telefonu jsem vubec nemusel menit, zustala uplne stejna. Pred tim to blblo, ted ne, takze umisteni SW nehralo zadnou roli 100%.
mamut_ce4you (32)|15.2.2007 13:44
Jen pro info:

Po přeinstalaci a opuštění PhoneAlarm a PocketWeather s využitím doporučení ohledně instalací programů do RAM a na kartu mi to zatím funguje bez problemu. Misto PA jsem dal zatim PocketZenPhone. Počasí teprve nainstaluji.