Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n10 - aneb děda umírá

ing.dr (116)|3.2.2007 09:18
Cau všem,

mam maly problem. z niceho nic mi pres vecer zacal blbnout display. No spis dotykova vrstva. Neblbne cela, jen v levem hornim rohu se posunul bod dotyku asi o 0,5 cm...Vubec nevim cim to muze byt. zbytek dispaly funguje jak ma. Jen radove 1cm vlevo v rohu smerem dolu a 1,5 cm smerem v pravo. Nevite nekdo, cim to muze byt? nekolikrat mi pda spadlo, ale vecer predtim fungovalo v pohode. Zkousel jsem vysistit komple vnitrek, jestli tam neni zadna necistota, ktera by mohla tlacit na dotyk. vrstvu..ale porad to je stejne. Proste mi reaguje uplne jinde. Podotykam, ze na display neni videt zadna prasklina nebo poruseni, proste je porad jako novej.

Pokud je nejaky nastroj na zjisteni vad dotyk. vrstvy, prosim poslete mi odkaz. Je to sice uz stare pda asi 5 let, ale podar fungovlo bezvadne. Docela me to stve.
CommanderZ (1798)|3.2.2007 11:00
V adresari windows si najdi ten nastroj ke kalibraci a zkus to rekalibrovat. To by mohlo pomoct.
ing.dr (116)|3.2.2007 11:19
Dik, no ja uz ho mam 5 let, takze jsem zkousel kalibrovat i reinstalovat..ale porad to stejne...spis bude chyba v te dotyk. vrstve.