Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer n10 - aneb děda umírá

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Cau všem,

mam maly problem. z niceho nic mi pres vecer zacal blbnout display. No spis dotykova vrstva. Neblbne cela, jen v levem hornim rohu se posunul bod dotyku asi o 0,5 cm...Vubec nevim cim to muze byt. zbytek dispaly funguje jak ma. Jen radove 1cm vlevo v rohu smerem dolu a 1,5 cm smerem v pravo. Nevite nekdo, cim to muze byt? nekolikrat mi pda spadlo, ale vecer predtim fungovalo v pohode. Zkousel jsem vysistit komple vnitrek, jestli tam neni zadna necistota, ktera by mohla tlacit na dotyk. vrstvu..ale porad to je stejne. Proste mi reaguje uplne jinde. Podotykam, ze na display neni videt zadna prasklina nebo poruseni, proste je porad jako novej.

Pokud je nejaky nastroj na zjisteni vad dotyk. vrstvy, prosim poslete mi odkaz. Je to sice uz stare pda asi 5 let, ale podar fungovlo bezvadne. Docela me to stve.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

V adresari windows si najdi ten nastroj ke kalibraci a zkus to rekalibrovat. To by mohlo pomoct.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Dik, no ja uz ho mam 5 let, takze jsem zkousel kalibrovat i reinstalovat..ale porad to stejne...spis bude chyba v te dotyk. vrstve.

Podobná témata

1. CE4YOU umira
    Od sejra v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 07-06-2007, 09:53
  2. Wish list aneb co by se mi líbilo ...
    Od pantata_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 06-06-2007, 15:20
  3. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit
    Od Falco_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 19:11
  4. Loox 520, aneb jak na Wi-fi???
    Od EasyShare_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2006, 08:34