Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Problém MDA2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ahopj,
    mám takový problém.Když chci u MDA2 kopírovat nebo smazat nějaký soubor sekne se to a dělá jako by ho kopíroval nebo mazal.Jde o to že to dělá dělá dělá..Po soft resetu tam ten soubor sice nakopírovaný je-jak kdy-ale kdybych neudělal soft reset tak by dělal že pořád kopíruje.To samé když něco mažu.Jedná se o problém na SD kartě i v samotném přístroji-je teda jedno kde to kopíruji nebo mažu-bud´v paměti nebo na SD.Co to může být??
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od gm
    Ahopj,
    mám takový problém.Když chci u MDA2 kopírovat nebo smazat nějaký soubor sekne se to a dělá jako by ho kopíroval nebo mazal.Jde o to že to dělá dělá dělá..Po soft resetu tam ten soubor sice nakopírovaný je-jak kdy-ale kdybych neudělal soft reset tak by dělal že pořád kopíruje.To samé když něco mažu.Jedná se o problém na SD kartě i v samotném přístroji-je teda jedno kde to kopíruji nebo mažu-bud´v paměti nebo na SD.Co to může být??
    ... toto se mi stává u ROM 1.52 také. Nebyl jsem schopen vysledovat příčinu a bohužel pomůže jen hardreset s následným obnovením ze zálohy (samozřejmě jen v případě, že nebyla záloha prováděna na již takto postiženém zařízení). U 1.60 se mi to myslím nikdy nestalo ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Aha.Mám 1.52.A kde seženu 1.60??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Posílal jsem mail ale nějak to nešlo odeslat.Ale problém je asi jasný.Rom??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Aha.Mám 1.52.A kde seženu 1.60??
    ... ideální by bylo pokud by ji uvolnil T-mobile, zatím se ale tak nestalo. Můžete se podívat na forum.xda-developers.com, kde ROM 1.60 je dostupná hned v několika verzích (pro vás nejlépe nějaká od T-mobile - např. NL). Nicméně legálnost flashnutí takové ROM musíte posoudit sám a navíc se vystavujete nebezpečí, že v případě problémů přijdete o záruku. Každopádně doporučuji pročíst veškeré diskuze na xda-developers a teprve poté se rozhodovat ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

a udelat si image aktualni ROMky :-) pokudmate jen jednu kartu, tak to pak date na HDD treba pres WinHEX.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Díky.Stahuji právě WinHex a budu zálohovat stávající Rom.Potom budu uvažovat o update.Záruka je sice krásná věc,ale co dělat kydž to má takové chyby?No zkusím ješte kontaktovat T.Mobile.Co mi na to řeknou.Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ani jim nepis,ztrata casu.zaruka je v tehle pripadech dobra na to,kdyz se jedna o HW problem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Asi jo.Asi na ně kašlu.Jen mám problém.jak mám zazálohovat tu Rom.Ten WinHex asi ne....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

rom pres bootloader MDA na SD kartu a z ni pak pres ctecku udelat zalohu pres winhex (pozor,demo ma omezeni na velikost, takze Vam nepomuze), asijsoui jine aplikace. vpodstate jde o to, ze karta ma po zalohovani format,ktery bezne nejde cist (jo, nezapomnete, ze data z ni se smazou)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Asi jo.Asi na ně kašlu.Jen mám problém.jak mám zazálohovat tu Rom.Ten WinHex asi ne....
    ... pokud se nepletu tak to u MDA2 jde zatím jen přes terminál a bootloader commands (viz zde).

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... ještě dodám, že uložení na SD kartu proběhne OK, ale zatím jsem nezkoumal způsob jak z karty image dostat do PC. Na xda-developers k tomu měli XDATools, u kterého si nejsem jist, že funguje z XDA2.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... ještě dodám, že uložení na SD kartu proběhne OK, ale zatím jsem nezkoumal způsob jak z karty image dostat do PC. Na xda-developers k tomu měli XDATools, u kterého si nejsem jist, že funguje z XDA2.

PavelR.
    pokud ne, WinHEX to jisti :-) Ja s nim delal pri odblokovavani a prehravani bootloader u smartphonu a v pohode.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Díky,ale asi raději počkám na T-Mobile.Nejsem si jist jak to udělat.

Podobná témata

1. Problém s ActiveSync - MDA2
    Od damm!t v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-04-2006, 19:56
  2. mda2: problem s radiem
    Od aaischa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-12-2005, 09:32
  3. Problém se startem MDA2
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC