reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 nejde zvuk/reproduktor/sluchátka

Storm8 (162)|3.2.2007 03:12
Přes noc se mi rozbil reproduktor :-( Zařízení se chová jako by k němu byla připojena sluchátka, ačkoliv nejsou. = nejde zvuk, nefungujou vybrace, vyzvánění velmi slabé. Ve sluchátkách ale slyšim. Restart nepomáhá, připojování ani vypojování sluchátek taky ne. Máte nějaké tipy, než udělám HR nebo odnesu do opravny? (Ani jedno se mi moc nechce :( )
ipf (2136)|3.2.2007 06:53
To se stalo synovi (a ne nejen jemu) také a už se to tu několikrát opakovalo. Příčinou je mechanický kontakt na konektoru, obzvlášť pokud sluchátka nebyla dlouho nebo vůbec používána, Doporučuji opakovaně odpojit a zapojovat sluchátka, zkusit konektor namočit v čističi kontaktů anebo zkusit zapojit a vypojit sluchátka při vypnutém telefonu a teprve pak ho zapnout, aby se wokna "vzpamatovala" ze signálu.
marty22_ce4you (101)|4.2.2007 19:25
staci aj poriadne fuknut do toho a zmenit profil..mne to pomaha..
Storm8 (162)|5.2.2007 00:58
jooo už sem to opravil. Profoukl sem to a chytlo se to... Byl sem ale chvíli docela vytočenej...
crapper_ce4you (117)|7.2.2007 11:38
Tak tak, další z nepříjemných problémů s prachem. Prach a Qtek nejsou přátelé. Pokud profouknutí nepomáhá, pak se dají vícekrát za sebou připojit a odpojit sluchátka a chytne se to. Doporučuji Qteka jednou za čas důkladně profouknout ve spreji stlačeným plynem (tím bez kompenzace vodních par). Jak konektory, tak i tlačítka. Nebo si jej nechat někde vyčistit.
libik_ce4you (11)|7.2.2007 19:56
Me se to stalo taky, dycky ale staci preventivne profouknout... :sarcastic: