Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém se samovolným zapínáním MIA při aktivním BT s HF v autě

carbik_ce4you (132)|2.2.2007 08:42
Přetrvává u mě stále problém s neustálým samovolným zapínáním MIA při aktivním BT s HF v autě?

Má s tím někdo nějaké zkušenosti?
daww (687)|2.2.2007 12:54
Hmm, to samé mám i já po flashnutí WM5 na XDA III. Zatím jsem na to ale nenašel žádné řešení a představuje to pro mě velký problém. V autě trávím 4 - 5 hodin denně a mít kvůli tomuhle bugu neustále zapnutou nabíječku mě taky nebaví. Budu vděčný za jakékoliv řešení.
osch (1330)|2.2.2007 13:04
Ahj. Myslím,že tento problém se zapnutým BT spolu s HF, nebo WM05 nemusí souviset. Takovéto chování pozoruji na své cihle již dlouho.
Mašina leží na stole. Najednou se zapne (rozsvítí displej) a nehledě na systémové nastavení doby podsvícení a automatického vypnutí se za cca 30 zase vypne. Ten nesoulad se systémem se projevuje tak, že i přes to, že mám nastaveno vypnutí podsvícení po 30 sekundách a vypnutí stroje po 60 sekundách, tak se v takovém okamžku mašina vypne současně s podsvícením a ještě mimo nastavený čas. :?: :?: :?: Viděl bych to na nějaký software, ale zatím se mi nepodařilo vysledovat kterej.
daww (687)|2.2.2007 13:11
to co popisuješ se někdy děje díky AS, ale tohle je něco jiného. V tomto případě PDA vypneš a ono se pokaždé max do 1/2 min zase samo zapne a dělá to puze při připojeném HF
carbik_ce4you (132)|2.2.2007 19:00
Tak u me se zapne tak po par minutach, byt to do 1/2 minuty, tak me asi streli (zvlaste pri jizde v noci) a prave jizda v noci je nejvice neprijemna.
Bude to podle me komunikaci HF - PDA, jakesi overovani spojeni.