Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

tak teď už nikdo nikde nezabloudí,je tu Google maps

Bohumil Stejskal (414)|2.2.2007 00:35
http://google.com/gmm/index.html ;) :yes:
Bohumil Stejskal (414)|2.2.2007 00:38
:cool:
Bohumil Stejskal (414)|2.2.2007 00:41
:cool:
Bohumil Stejskal (414)|2.2.2007 00:43
:cool:
Bohumil Stejskal (414)|2.2.2007 08:59
GPSku se mi rozjet s Google maps nepovedlo,tady by na tom soudruzi z Google měli ještě zapracovat :? :no:
vpx (529)|2.2.2007 09:33
ja to zkusim taky - doma, tak uvidime :)
TomKoho (25)|2.2.2007 10:22
Co by se mohlo v programu zlepšit:
- GPS se mi s tím také nerozeběhla - nenašel jsem tam nikde její nastavení.
- Zadal jsem instalaci na kartu, ale přesto se to instalovalo přímo do telefonu
- Dočasné soubory programu jdou do aplikací v telefonu. Já tam měl za poměrně krátkou chvíli hledání a zoomování několik stovek kB. Bylo by dobré je přesměrovat na kartu.

Jinak dobrá aplikace pro neomezený datový tarif. Ovšem bohužel jenom v ČR. Její používání v zahraničí s roomingem dat by se asi trochu prodražilo :?
vpx (529)|2.2.2007 12:54
presne jak pise Tomkoho:

- i kdyz jsem zadal instalaci na kartu, dal to do zarizeni
- zrovna tak mi to za chili nahlasilo nedostatek mista v zarizeni, zaflakal to tema docasnyma souborama

Presvedcil jste nekdo googlemaps, aby ukladaly na kartu ?
Napadlo me zksuit premerovat v shell folders Application data na kartu, pak by to asi mohlo fungovat dobre, i ostatni aplikace

voska (12)|4.2.2007 12:57
ty google mapy fungují opravdu skvěle. Poraďte však, prosím: jak (kde přesně) můžu umazávat ty dočasné soubory - aby se vnitřní paměť úplně nepřehltila ? (nebo se to nějak po čase samo vyčistí ?)
Pau_ce4you (22)|4.2.2007 13:14
Chodi to moc pekne.
Jen to nehleda (zatim?) trasy a pointy v byvale Vychodni Evrope (vcetne CR).
Rakousko, Nemecko a dal na zapad to ale jde naprosto skvele!!!Pri presunu v mapach skoro ani neni poznat, ze se natahuji via GPRS/EDGE, jak to jde rychle!
Nejlepsi jsou prenosy adres a telefonu z mapy primo do adresare:) .
Kazdemu doporucuji, at neztracite cas. Nechtel bych se to v pripade potreby na sluzebce nebo soukrome venku teprve "ucit" a tapat, co od toho mohu cekat.
Asi je to prichazejici budoucnost v navigacich, no proste bomba! Diky za odkaz:yes:
mi38k (205)|4.2.2007 13:37
[QUOTE="voska"]ty google mapy fungují opravdu skvěle. Poraďte však, prosím: jak (kde přesně) můžu umazávat ty dočasné soubory - aby se vnitřní paměť úplně nepřehltila ? (nebo se to nějak po čase samo vyčistí ?)[/QUOTE]
Umazávat jdou v "\Application Data\GoogleMaps\". Ale zas tolik to potřeba nebude, protože přes 2 MB to stejně nepřeleze.
Losos_ce4you (1147)|4.2.2007 13:42
Lze jednoduse nastavit v jakemkoliv "cleartempu" .... memmaid atd..... u nekterych privilegovanych HTC ROM jiz v zakladnim nastaveni ...
Pau_ce4you (22)|5.2.2007 07:02
Včera mi prestal na "Heru" fungovat TomTom resp. zmizela fce a indikace GPS. Nekolikrat jsem zmenil polohu v otevrene krajine, rekonfiguroval, zkusil x-krat soft reset a nic:-(.
Nakonec jsem hard resetoval a je to zase v poradku.Ale Google maps jsem zatím znovu nereistaloval.
Stava se,te se fce GPS nadobro vytrati?Muze to mit něco spolecneho s Google maps?
vpx (529)|5.2.2007 14:03
Ja teda nevim, co mate v telefonu vy, ale me se tam vejde tak maximalne 500 MB a pak uz to hlasi Low Storage. Nic zbytecnyho v Program files nemam, tak uz nevim, kde mam jeste usetrit nejake misto.
vpx (529)|5.2.2007 14:03
...samozrejme ze 500 kB :)

voska (12)|5.2.2007 14:32
Nedávno mi telefon také pořád hlásil málo místa. Pomohl kompletní restart. A opětovná instalace všeho potřebného. Po ní bylo k dispozici nějakých 11 MB, nyní uběhlo pár týdnů, programy apod. jsem nepřidával, a stejně volného místa je už jen asi 5 MB. Ale vše funguje bez problémů. Jen se mi zdá, že systém se používáním samovolně zahlcuje nějakou jalovinou. Tak doufám, že až zase uvidím hlášky o nedostatku místa, pomůže opět restart (reinstalace = fce v mobilu).