Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mám SD katru a nejde ... proč?

Bajzík (26)|1.2.2007 19:59
http://www.prodej-pc.cz/?Mode=Sti&StiId=17774

Jde změnit jazyk v WM5 ???

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2007 20:59
1. Odkaz nefunguje
2. Na co se ptáš? V nadpisu je něco o SD kartě a v textu o změně jazyka. :?

Šlo by to ještě jednou, detailněji a hlavně česky?
Bajzík (26)|1.2.2007 21:17
Ten odkaz mi funguje ...
koupil jsem sd kartu do n560 a nefunguje tam :(




další otázka jestli jde změnit jazyk ve WM 5 na Cz nebo je nutná instalace CZ?
ElSoft (1244)|1.2.2007 21:31
4GB karty se tu hodně řeší, některé jsou a jiné zas ne, chce to dá buď na doporučení někoho do ji již ve stejném zařízení má, nebo před koupí vyzkoušet. Při nákupu přes internet ji můžeš bez problémů do čtrnácti dnů vrátit.
ono by i neuškodilo trochu popsat "jak nejde" jestli ji zařízení vůbec nevidí, nebo jestli jen neumí zobrazit obsah. Každopádně bych ji zkusit naformátovat ve čtečce karet na PC, nebo třeba v nějakém foťáku. Někde tady Miloš Strouhal psal, že má nástroj po kterém jsou 4GB karty v PDA funkční (ale nevím to 100%)
Jsou i nástroje pro PDA které umějí formátovat karty, zkus trochu pohledat

co se týče té češtiny. Přepnou to nejde, buď jestli existuje ROM pro WM5 již v češtině, nebo anglickou ROM počeštit pomocí lokalizace, např. od Sunnysoft

EDIT: 4 GB SD karty - problémy s jejich formátováním a viditelností ve čtečkách paměťových karet
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2007 21:33
ad karta
Problémy s 4 GB kartou se tu mnohokrát probíraly. Zkus naformátovat přes čtečku. Pokud nepůjde, tak reklamace a vrátit.

ad čeština
K PDA by mělo být dodáno CD s lokalizací od Sunnysoftu. Pak máš možnost nainstalovat celou lokalizaci nebo jen klávensici, aby jsi mohl psát s diakritikou.