Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Oznámení: ukončení aktualizace a nové podpory webových stránek Qtek 8310

PetrSybol (157)|1.2.2007 18:44
Zdravím,

bohužel Vám musím oznámit, že končím s aktualizací a novější podporou s webovými stránkami Qtek 8310 na www.sybol.eu

Důvodem je zničení přístroje Qtek. Při pádu se poničil display a část předního krytu. Jak už to bývá, šel jsem cestou kupředu a zakoupil jiný přístroj.

Za působnosti tohoto webu se mi sešlo celkem 3 783 e-mailů od uživatelů, fanoušků a potenciálních zájemců tohoto výborného founu. Ne vždy jsem mohl některým dotazům a žádostím vyhovět, ne vždy byla komunikace přijemná, ale jsem moc rád, že většině jsem mohl pomoci k plné spokojenosti.

Touto cestou bych chtěl všem majitelům a příznivcům Qteka poděkovat, jelikož díky nim jsem se snažil tyto stránky někam dotáhnout a věřím, že má práce a tento web byly přínosem.

Stránky budou samozřejmě nadále funkční.

Ještě jednou děkuju.
S přátelským pozdravem Petr Sybol
giger (82)|1.2.2007 19:51
A co si kupil nove, ak sa smiem opytat? :)
dort (1212)|1.2.2007 20:05
podívej se mu do podpisu ;) :!:
ipf (2136)|1.2.2007 22:08
Kolikrát ti spadl, než padl ;) ? Mně docela hodněkrát. Tak jsem pořídil HTC EXCALIBUR a využívám 90% ze tvých rad.Tak hlavně nic nemazat :) .
A díky za velmi, velmi účinnou a soutředěnou pomoc. Na tvé stránky jsem odkázal nejednoho tazatele o radu.
Pavel
Warlock_ce4you (43)|2.2.2007 10:48
Stranky to byly naprosto uzasny. Takze diky, ale jak si rekl, vyvoj musi jit kupredu... ;)
Surgical (2364)|2.2.2007 14:31
Jj, ale s tema padama bych neco delal :) To je docela drahy sport.
Hynchenzo (81)|7.2.2007 23:17
Diky za stranky. Cerpal jsem hodne napadu.

A drzim palce s novym zarizenim.