Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

8310 a bluetooth zarizeni

goCZi (25)|1.2.2007 13:10
Chtel jsem se zeptat jake mate zkusenosti s bluetooth zarizenim pro qtek 8310. Zatim mam GPS NOKIA LD-3W a sluchatko Jabra BT 800 a nemel jsem zadny problem. Ale vcera jsem si donesl handsfree sadu do auta od Panasonicu CY-BT100N (je to modul, ktery se pripojuje k vybranym typum autoradii od Panasonicu) a mam problem. Modulu se s telefonem sparuje (zadam heslo atd.). Aji na telefonu je po pripojeni videt, ze je handsfree sada k telefonu pripojena (na displeji se zobrazi takovy ty sluchatka :-) ale kdyz chcu prijmout hovor tak nic ... ani kdyz hovor prijmu pres telefon, tak je v telefonu jen ticho a handsfree sada jako by o telefonu nic nevedela :-( S jinym telefonem (SonyEricson 750) pracuje handsfree v pohode.

Nemel jste nekdo podobny problem? Treba i s jinym bluetooth zarizenim ... jestli neexistuje pro telefon nejaka utilitka, ktera umi konfigurovat bluetooth pripadne nejaky update, oprava apod.

diky za kazdou radu :-)
goCZi (25)|8.2.2007 17:52
Tak po nekolikadennim laborovani jsem nasel programek JETware - Hands-free Extension for Windows Mobile phones viz. http://www.jetwaremobile.com/ a vse je ok ... uuffff :o)