Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: 8310 a bluetooth zarizeni

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Chtel jsem se zeptat jake mate zkusenosti s bluetooth zarizenim pro qtek 8310. Zatim mam GPS NOKIA LD-3W a sluchatko Jabra BT 800 a nemel jsem zadny problem. Ale vcera jsem si donesl handsfree sadu do auta od Panasonicu CY-BT100N (je to modul, ktery se pripojuje k vybranym typum autoradii od Panasonicu) a mam problem. Modulu se s telefonem sparuje (zadam heslo atd.). Aji na telefonu je po pripojeni videt, ze je handsfree sada k telefonu pripojena (na displeji se zobrazi takovy ty sluchatka :-) ale kdyz chcu prijmout hovor tak nic ... ani kdyz hovor prijmu pres telefon, tak je v telefonu jen ticho a handsfree sada jako by o telefonu nic nevedela :-( S jinym telefonem (SonyEricson 750) pracuje handsfree v pohode.

Nemel jste nekdo podobny problem? Treba i s jinym bluetooth zarizenim ... jestli neexistuje pro telefon nejaka utilitka, ktera umi konfigurovat bluetooth pripadne nejaky update, oprava apod.

diky za kazdou radu :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Tak po nekolikadennim laborovani jsem nasel programek JETware - Hands-free Extension for Windows Mobile phones viz. http://www.jetwaremobile.com/ a vse je ok ... uuffff )
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. centrum zarizeni windows mobile - 2. zarizeni
    Od JabaTar v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 16:02
  2. Qtek 8310 a bluetooth myš - Teksoft BlueMouse 1.0
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-05-2007, 23:00
  3. SMS z PDA přes Bluetooth a Qtek 8310
    Od sh0tek_ce4you v sekci Zbývající SMP