Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem se synchronizaci Microsoft ActiveSync pres USB

dj.gotfrua_ce4you (3)|1.2.2007 12:06
Mam problem se synchronizaci s Activesync 4.0( ci 4.2) pres USB kabel, po pripojeni PDA k pc/NTB se PDA jen napaji ale nedari se mi spojeni pres active sync :( zarizeni se chova jako by nebylo pripojene ( a to mam udajne originalni kabel ). Jedine co se dari pres active sync pres IrDa :o
Takze bud vadny kabel ci konektor :(

mi38k (205)|1.2.2007 13:11
To je dotaz? Dyť sis už sám odpověděl... Pokud neni problém s firewallem, je to nejspíš kabelem.
boban1108 (72)|1.2.2007 13:55
To mi dělalo taky. Bylo to konektorem v Yakumu. A jeho výměna je těžký problém. Pokud je v záruce, udělají to zdarma. Pokud není v záruce, tak to udělají pouze někde, pokoutně, a za těžké tisíce.
Jenyk_ce4you (0)|8.2.2007 21:55
Mám trochu jiný problém. ActiveSync synchronizuje pořád dokola, nezastaví se, po jednom kole úspěšné synchronizace spustí hned další. Položka "Plán" v "Možnosti" je šedivá, nepřístupná. Podezíral jsem antivir, odstranil, nepomohlo. Updatoval jsem AS z 4.1 na 4.2, pořád stejné. Jiné softy na PC chodí OK bez problémů. Tušíte příčinu?

Počítač není v žádné doméně, celé je to pod administrátorským účtem. Už jsem z toho paf.
flashman (1366)|8.2.2007 22:04
[QUOTE="dj.gotfrua"]Mam problem se synchronizaci s Activesync 4.0( ci 4.2) pres USB kabel, po pripojeni PDA k pc/NTB se PDA jen napaji ale nedari se mi spojeni pres active sync :( zarizeni se chova jako by nebylo pripojene ( a to mam udajne originalni kabel ). Jedine co se dari pres active sync pres IrDa :o
Takze bud vadny kabel ci konektor :(

[/QUOTE]

Mohl bys uvést jaké máš zařízení.

Občas pomůže zakázat USB advanced mód (pokud máš AKU 2.3 a výš) v
[CODE]start / settings / connections / USB to PC[/CODE]
[CODE]start / nastavení / připojení / USB mód[/CODE]