Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II - nemůžu spárovat GSP modul

lord_maxx (7)|1.2.2007 10:31
Ahojte všichni,

chtěl bych poprosit o řešení situace - mám MDA II original T-Mobile, nejnovější firmware T-Mobile a potřeboval bych spárovat zařízení s GPS Nokia. Spárování jde ok, jen poslední krok - vytvoření seriového portu už instalace nedokončí.

Tuším, že potřebuji nějaký jiný BlueTooth manager, poradíte, co s tím?

ď
osch (1330)|1.2.2007 12:13
Hledej. Tento problém zde byl řešen a vyřešen už několikrát.
lord_maxx (7)|1.2.2007 12:15
[QUOTE="osch"]Hledej. Tento problém zde byl řešen a vyřešen už několikrát.[/QUOTE]

NEEEEE!

Pokud jste si něco zkoušeli vyhledat, ZKUSTE SI TO!!!!!

Byl bych rád, aby mi z tohoto NĚKDO NĚCO NAŠEL!!!

http://www.google.com/custom?domains ... atd.
lord_maxx (7)|1.2.2007 12:17
[QUOTE="osch"]Hledej. Tento problém zde byl řešen a vyřešen už několikrát.[/QUOTE]

Kdybych to našel, tak ASI NEBUDU zakládat nové forum. Bohužel jsem nenašel a tak jsem se slušně zeptal, zda mi někdo neporadí.

Zdá se, že ne.

Děkuji, můžete to smazat.

Ach jo.
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2007 12:22
Hlavně to chce zvolit správná klíčová slova. Když tam nedáš GPS, tak to se opravdu uhledáš k smrti. Co třeba pro začátek toto.
jimmyjames_ce4you (199)|1.2.2007 12:31
[QUOTE="lord_maxx"][QUOTE="osch"]Hledej. Tento problém zde byl řešen a vyřešen už několikrát.[/QUOTE]

NEEEEE!

Pokud jste si něco zkoušeli vyhledat, ZKUSTE SI TO!!!!!

Byl bych rád, aby mi z tohoto NĚKDO NĚCO NAŠEL!!!

[/QUOTE]

Když zadáš do vyhledávání MDA II, tak se nediv, že nic nenajdeš! Nauč se prvně hledat...vztekat se můžeš jenom sám na sebe! Chápu, že příspěvků je na tomto fóru miliony, takže se v nich špatně vyhledává. Nicméně ve tvém případě to je pouze neschopnost správně hledat..
Stačilo zadat do vyhledávání klíčová slova: GPS Nokia a hle: https://www.ce4you.cz/forums/search_results.asp?a=search&s=314212
Nemůžeš se divit, že ti někdo odepíše, abys prvně použil vyhledávání. Nikoho nebaví tu každému stokrát opakovat to samé, co už se několikrát řešilo a dá se lehce najít. Navíc tímhle by i vzniklo spousty zbytečných vláken, což by jetě víc stížilo vyhledávání dalším lidem...
lord_maxx (7)|1.2.2007 12:38
nechme toho, nemá to cenu.

Prostě všechno znáte nejlépe a mně nefunguje GPS na MDA II. Nechme to při tom.

Děkuji a přeji pěkný den.
jimmyjames_ce4you (199)|1.2.2007 12:41
Pokud sis nevšiml, tak jsme ti sem dali odkaz s vyhledanými vlákny o problematice spojení MDA a GPS Nokia... Co víc po nás chceš? Abychom ti v tom našli řešení a dali ti ho sem na zlatém podnose nebo co? Promiň, ale na tohle tu nikdo nemá čas. Pokud chceš poradenství na takovéto úrovni, tak si najmi nějakého placeného poradce...

Mimochodem nemáš nějaké psychické problémy? Někoho mi dost připomínáš s tímhle jednáním...
osch (1330)|1.2.2007 13:00
to lord_maxx: Např. zde hned ve druhém příspěvku je jasný a zcela funkčí postup. To že nejde o MDA II ale Compacta je jedno. Je to to samé.

Ad. BT manager. Jiný než v MDA II máš, tam stejně plnohodnotně nedostaneš a ten co tam je, i přes svou Microsoft nedokonalost, ti na GPS bohatě stačí. A pokud by si na novém BT manageru trval, tak i o tom se zde dá najít co potřebuješ, včetně odkazů.

osch (1330)|1.2.2007 13:11
to lord_maxx podruhé: A přečti si pls. pořádně Pravidla pro diskutující.

1) Nevhodně vybraný název diskuze. Bylo by lepší např. MDA II a problém s BT GPS modulem NOKIA LD-3W. Víš proč? Právě proto, aby se v tom hledání a výsledcích hledání všichni.vyznali.[CODE]MDA II - nemůžu spárovat GSP modul[/CODE]
-----------------------------------------
2) Neřvi po mě :!: [CODE]NEEEEE! ZKUSTE SI TO!!!!! NĚKDO NĚCO NAŠEL!!![/CODE]
-----------------------------------------
3) Necituj předchozí příspěvek.
-----------------------------------------

Ad ty kvanta vykřičníků, které používáš. Údajně používání dvou a více těchto znamének na konci sdělení, značí duševní chorobu. Čím více, tím více.
lord_maxx (7)|1.2.2007 13:16
ok, už jsem se omluvil, nemá cenu se hádat.

Máte prostě svá pravidla a já je musím respektovat.

Takže vás ještě jednou prosím, smažte toto a zapomeňte, nemá cenu se doprošovat nějakých informací. Za to mi to opravdu nestojí.

P.S. Ano, opravdu jsem byl v té chvíli naštvaný a proto ty vykřičníky. ;)
osch (1330)|1.2.2007 13:19
Odpověď a radu jak na to si dostal. Tak pak napiš, jestli to pomohlo.
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2007 13:40
Ono to vyhedávání není opravdu ideální - osobně spíše doporučuji to defaultní, než google. Ovšem základem úspěchu je zadat správně klíčová slova.