Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční displej?

Kuntakinte_ce4you (7)|31.1.2007 16:52
Zdravím,

dnes jsem dostal hloupý nápad vyměnit na mém Looxu fólii.. Opatrně jsem sejmul starou a PDA vyčistil navlhčeným hadříkem do sucha.. Fólii jsem nalepil, vše o.k. Asi za 10 minut jsem spustil PDA.. a zdá se že přestalo fungovat dotýkání displeje!! Prostě nemůžu na nic kliknout, PDA je ok, ale obrazovka nefunguje!! Zkusil jsem i tvrdý reset, stejná situace..


Setkal se někdo s tímto problémem? Napadá někoho co s tím??

díky moc za všechny rady..

K.
atomion (1159)|31.1.2007 16:57
Nemáš náhodou fólii zastrčenou za okraj displaye? Tak to občas něco přeruší a přestane fungovat dotyková verstva. Kdyžtak zkus folii sundat, ale POZOR ať se nazašpiní ;)
mcalbi (62)|1.2.2007 10:11
Já měl to samí. Stačí fólii sundat a nalepit znovu.
Kuntakinte_ce4you (7)|2.2.2007 09:09
Fólii jsem sundal.. stejná situace.. displej nereagoval. Zkusil jsem zapnout PDA za 2 hodiny a nic.. Zkusil jsem zapnout PDA za 5 hodina a. jelo to. Prostě se to po 5 hodinách rozjelo.



Pokus s fólii číslo 2: znovu nalepil, displej nefungoval, fólii jsem tam nechal, po 2 hodinách pořád nic, po 5 hodinách všechno o.k.



tak nevím.. moc si to nedokážu vysvětlit..


každopádně díky všem za rady.. zdá se to být o.k., ale znovu už to nechci podstupovat :-)
Zdenek Malinsky (9781)|2.2.2007 10:11
To jako čekáš 5 hodin pokaždé, než jde PDA pustit? To je docela opruz, ne?
Kuntakinte_ce4you (7)|2.2.2007 12:12
ee, jenom 2x, pokaždé po výměně fólie.. teď už to jede bez problémů..
osch (1330)|2.2.2007 12:19
A fólii si lepil vlhkou, či suchou cestou? Pokud vlhkou, tak bych to viděl na vlhko v displeji a za těch pět hodin to vyschlo.
dodger_ce4you (145)|2.2.2007 12:27
trocha ju zrež :D
ale moze to byt aj tym vlhkom :evil:
Kuntakinte_ce4you (7)|2.2.2007 12:32
Fólii jsem lepil suchou cestou, jen jsem očistil displej navlhčeným hadříkem do sucha.. Osobně bych to taky viděl na tu vlhkost.
mcalbi (62)|2.2.2007 14:36
Každopádně je to divný čekat 5 hodin. Já osobně už bych to reklamoval.
brona_ce4you (103)|2.2.2007 21:31
Já lepil fólii na N560 vlhkou cestou. Nechal jsem v koupelně puštěnou horkou sprchu několik minut, dokud nebylo páry, že nebylo skoro vidět, abych minimalizoval prach v ovzduší. V této sauně jsem nalepil fólii (až na třetí pokus rovně), tedy cca 3-5 minut v tomto prostředí s PDA. Následně jsem jej zapnul a fungovalo všechno stejně, jako před tím.

Tedy si tak nějak nedokáži představit, aby přestal displej reagovat po otření vlhkým hadříkem.

bo
PeZ_ce4you (130)|4.2.2007 15:01
Já mám zcela jiný problém s displejem: nalepil jsem folii, kterou jsem dostal od prodejce zadarmo a po týdnu jsem ji chtěl vyměnit za novou - brando, což se mi po dlouhem boji podařilo, ale mám pocit, že na některých místech mám špatnou odezvu displeje - je možné, že jsem odlepil nějakou vrstvu displeje? Není to folií - protože jsem ji už sundal a zkoušel bez folie. Poradíte? Skládá se dotykový displej z více vrstev, které je možno nešetrným způsobem dostat od sebe a tím "poškodit" dotykovou vrstu? Díky
dodger_ce4you (145)|4.2.2007 21:24
ak si si kupil priehladnu foliu tak je na vrchu este jedna ochrannaa folia
mne sa stalo to iste :oops:
PeZ_ce4you (130)|5.2.2007 21:16
Tímto nebude - folii jsem už i sundal a problém stále zůstává. Uspěju s reklamací?