Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s MMS a ExtRom

anaxagoras_ce4you (87)|31.1.2007 15:33
Ahoj,

1. mam MDA Vario s posledni verzi ROM, a mam problem s prijimanim MMS zkousel jsem vsechny mozne navody vcetne navodu na strankach t-mobile, vcetne konfiguracnich cabu a navodu zde na foru a nic se nezdarilo. Jsem tak daleko, ze mms uspesne z Varia kamkoliv poslu, ale kdyz si poslu mms na Vario prijde mi akorat zprava o doruceni (tzn. cislo odesilatele, datum doruceni a datum platnosti), ale mms nestahnu ci nezobrazim. Nevite nekdo co s tim ? Me prijde logicky, ze kdyz mms muzu poslat, tak bych je mel i prijimat ne ?

2. Na xda-developers jsem si stahnul aplikaci na unlock Ext Rom. Povedlo se odemknout, ale od te doby se mi Ext Rom vede jakoby jina pametova karta a vsechny shortcuty na programy, ktere mam nainstalovane na miniSD nefunguji. Nevite kde je chyba? Prijde mi to jako, ze Vario ted bere Ext Rom jako dafaultni pametvou kartu.
Surgical (2364)|31.1.2007 16:08
Staci tu ExtROM zase skryt (hide) nebo ten *.cab odinstalovat (odebrat instalovane programy).S MMS nevim/nepouzivam.
anaxagoras_ce4you (87)|31.1.2007 16:12
Díky a jak se toho docílí ? :-) zatim se variem jen ucim...mam tam vic problemu, treba jako, ze mi posle smsku dvakrat nekdy!