Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s IW na rx3715

Beny_ce4you (53)|31.1.2007 00:31
Dobry den, nainstalocal jsem si trial verzi IW 9 na HP iPAQ rx3715 abych si zkusil zda mam prejit z 8.6 na verzi devet, zda to ma cenu. Jenze kdyz sem se po konci zkusebniho obdobi pokousel IW odinstalovat nastal problem. Po odinstalaci to samozrejme chtelo restart, jenze po restartu mi jiz nikdy nenajelo PDA vubec. Nastesti jsem mel udelanou zalohu, tak jsem vzdy musel udelat HR a nahrat zalohu. Zkousel jsem to nekolikrat az sem se nastval a nechal sem to tam a rovnou to preinstaloval tou verzi 8.6. Chtel sem se jentak ze zvedavosti zeptat cim to muze byt ze mi PDA pak jiz vubec nenajede?Je mozne ze tam mam nejaky "bordel" po te vyssi verzi, jde to nejak rozume odstranit? dekuji za pripadne odpovedi
tomas02_ce4you (7)|31.1.2007 08:21
Pouzivam na iPAQrx3715 IW 9 small a instaloval jsem to na cisty PDA, takze nevim. Pokud si pred instalaci novy verze neodinstaloval tu starou, tak si myslim ze se neco takovyho muze stat. Predstava ze po odinstalaci novy verze se mi to automaticky vrati k verzi puvodni asi nebude spravna. A preinstalovat novou verzi verzi starou muze driv nebo pozdeji prinest problemy.
A pokud jde o kompletni lokalizaci, tak bych se takovych pokusu bal dvojnasob. Takze pred testovanim novy verze udelat zalohu, po otestovani hard reset a obnova ze zalohy. Je to nejjistejsi zpusob.
Beny_ce4you (53)|31.1.2007 15:44
Je mi to jasny, jen sem na to nepomyslel predtim a me se zas nechce vsechno nastavovat a instalovat znova. Uvidime, kdyz pojede i nadale OK, tak proc bych se v tom rejpal