Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Mapa Turecka - dotaz

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj všichni, mám prosbu. V dubnu odjíždim do turecka a potřeboval bych nějaký mapy jak Turecka tak i mapy mnou projíždějících zemí. Ještě ale nevim přesně přes který státy pojedu. Chtěl bych vědět jestli existujou v nějakym programu třeba v IGU mapy těchto jihovýchodních států a jestli se podle nich dá vůbec jet. Má s tím někdo nějaké zkušenosti?Mám jak PPC tak notebook tak scháním mapy alespoň pro jedno z toho.
    Mohly by to být klidně i mapy pro OziExplorer. Budu rád za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Turecko ma vlasti podrobnou navigaci Navturk a ostatni prujezdni ma iGO a TomTom-EastEurope.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

http://rapidshare.com/files/***************

heslo pro rar :::: *****************

code ********************

file start ? http://rapidshare.com/files/****************

Pocket Navigator 6

EDIT by MODERATOR:
    Ty neznáš Pravidla pro diskutující? Pokud ano, jak si můžeš dovolit sem postovat WAREZ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zkuste se podivat na stranky www.horal.wz.cz. Zde se da stahnout celkem pekny a zdarily navigacni soft od pana Jiriho Humpolicka, ktery je momentalne bezplatny a troufam si tvrdit ze velmi pekne vyreseny. Nejde o navigaci jako takovou, ale spise o flexibilni mapovy software s podporou geocashingu a logovani tras (vcetne nadmorske vysky a rychlosti). Co se tyce dostupnosti map, tak po nainstalovani aplikace do PDA a PC je mozne importovat mapy napr z google ci seznamu ci si oscanovat svoje vlastni a vlozit je tez do PDA.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

A ... koukam ze jsem vam odpovedel na neco uplne jineho ;-)

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj Igo je dobre na cely balkan vcetne Turecka. A v Istanbulu a jeho okoli se mi osvedcil i PC navigator 7. Ale Igo je lepsi. Jezdil jsem tam 11 let a povim ti ze Turci tak rychle stavi ze za 6 mesicu uz ty cesty vypadaji jinak. Ale hlavni tahy bezchybne. Tak at se ti tam dari.

Podobná témata

1. SK mapa pro TT5
    Od Fede v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 12:24
  2. Mapa CR
    Od zidrad v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-04-2006, 22:26
  3. mapa do MDA
    Od Martin Čihák v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-12-2004, 00:55
  4. Mapa ČR
    Od amer v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-03-2003, 14:08