Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: iGO 2007 Preview

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od oltcit
    Nebude to také horúce si myslím:? A tento spôsob zobrazovania sa už niekde objavil v súvislosti s Google maps(tuším s Porsche navigáciou,ak dobre spomínam) ops:
    zde
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Víte proč se mi nelíběj korejská auta,je to hnus rozplizlej.A toto je ještě strašnější!!!:no:

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

imho tohle bude dobry tak na machrovani nebo na cestovani prstem (stylusem) po mape

Lub05
    Guest

Kdyby iGo radsi nez 3D umel upozornovat predem na POI, tak bych ho uz pouzival. Ale neumi. Narozdil od 3D terenu, ktery bych privital. Je to jak s mobilama, kazdej umi neco a zadnej vsechno nejlepsi. Ale proc???

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

K cemi uje podle Tebe dobre byt predem upozornen na POI. Ted to nemyslim zle al enikdo mi este nebyl schopen vysvetlit v cem to je good.

diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Pokud máš POI databázi radarů, pak je hodně důležité mít možnost zapnout, aby tě na ně navigace upozornila.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Promin .. ale radary jsou jiz v Igo vyreseny .. sice v betaverzi ale jsou.

Takze znovu v cem je vyhodne .. vedet ze projizdim okolo .. bankomatu .. hradu .. auto opravny?
    V pripadě že potřebuju bankomat dam vyhledat nejbižší a IGo (nebo jina navigace ) mne dovede az k nemu ne ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od martinhamr
    Víte proč se mi nelíběj korejská auta,je to hnus rozplizlej.A toto je ještě strašnější!!!:no:
    No hlavně že tvoje Škoda 120 je vrchol designerského umění...

Lub05
    Guest

Vasin: nevim jak ty ale ja se jezdenim autem taky zivim. Cili navigaci nemam pro kratochvili. Potrebuju aby to bylo spolehlivy, s beta verzema nemam dobry zkusenosti, stejne tak s iGo06SEbeta. Hazi mi to HardwareIError, navic sem se nekde docet ze to stejne na Asusech nechodi... TT zapnu, neprudi me zbytecnejma kecama a hlasi radary predem jak potrebuju. Vypada to, ze v iGo 07 uz bude vsechno v pohode - doufam. PAK si ho rad nainstalim. Jinak je jasny ze iGo je promaklejsi, detailnejsi, hezci atd... ale min pouzitelny pro profiky ridice. Nechci flame, ale ptal ses :-)

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Lub05 napsal:
    Hazi mi to HardwareIError, navic sem se nekde docet ze to stejne na Asusech nechodi...

Chtěl bych si iGO 2006 nainstalovat na Asus P525, je tady někdo, kdo již tuto kombinaci vyzkoušel?
    Pokud máte iGO na prodej - nabídněte. Předem děkuji.

Lub05
    Guest

iGo 06 je v pohode co se tyka instalace i na Asus. Muj osobni problem je to, ze mi tento konkretni SW nevyhovuje, pockam si na 07 a uvidime. Proto zatim pouzivam TT. Problem na Asusech je pouze s beta verzi 06.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Ja jedine co bych videl jako problem je narocnost na systemove zdroje. Prijde mi ze to desne ovladne system jako sebery vykon a tak. Bohuzel me zas nesedi hlasova navigace TT .. takze musim uzivat IGo. Jinak Byt hlasove lepsi TT tak pouzivam asi jeho.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Lub05
    ... TT zapnu, neprudi me zbytecnejma kecama a hlasi radary predem jak potrebuju. Vypada to, ze v iGo 07 uz bude vsechno v pohode - doufam. PAK si ho rad nainstalim. Jinak je jasny ze iGo je promaklejsi, detailnejsi, hezci atd... ale min pouzitelny pro profiky ridice.
    mě bohužel řízení neživí, ale přesto měsíčně najedu okolo 3500 km služebně po čr a potřebuju spolehlivou a jednoduchou navigaci. začínal jsem s tt a spokojenost, pak jsem jezdil s IGO a byl jsem nadšený....
    ... a pak to přišlo... vím, že je IGO krásný, že má spoustu super funkcí (chytrý zoom se mi moc líbí), že má lepší itinerář, lepší výpočet trasy, ale začal jsem zjišťovat, že mi občas spadne, že je dost ukecanej, že neumím snížit hlasitost bez nutnosti lézt do menu, že je dost ukecanej, že je pro mě složitý uložení aktuální pozice jako oblibený bod do konkrétní kategorie... jo a ještě je strašně ukecanej! prostě IGO je skvělý a moc mu fandím, ale jezdím podle tt... uvidíme co nová verze...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Docent
    No hlavně že tvoje Škoda 120 je vrchol designerského umění...
    Já nemám Škodu 120,to se zásadně ohrazuji.Vlastním Hyundai 1,8 a v ní mám fantastickou navigaci IGO...

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

na "korejských" autech nevidím nic špatnýho, záleží spíš na typu..

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00202106_chevrolet-mms1_V9Gc.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 27.0 KB 
ID: 6123   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00202106_chevrolet-mms2_REpj.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 29.8 KB 
ID: 6124  

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. NetFront 3.4 (Technical Preview )