Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová mapa ČR do NAVIGON 5

DAVES_ce4you (0)|30.1.2007 10:56
Máte někdo nové mapy s lepším pokrytím ČR ?? Mám Navigon 5.1 s originálnímy DVD-mapy.Ale chtěl bych aktualizované a co nejnovější. Máte někdo odkaz??Nebo zasláním na moji adresu.!!
Dík moc.:yes:
Mudrunka (547)|30.1.2007 12:30
e-schop Navigonu, poslední verze má pokrytí 67 %, tedy nic moc. Já si spíš počkám, zda se nakonec s Navigonem 6 "nepochlapí" i v oblasti map, pokud ne odnese to asi i-GO 2007.
Mudrunka (547)|30.1.2007 15:14
Zeptám se takto, když jsi Navigon kupoval, tak jsi nevěděl jaká data jsou a jak je to s upgrade? To jsi opravdu kupoval "zajíce v pytli"?
Jinak pozor, na příspěvky, kde je to, co chceš. Chodí tady moderátoři se zmizíkem a zmizíkují a zmizíkují. Dlužno říci, že oprávněně.
Zdenek Malinsky (9781)|30.1.2007 15:31
Koukám, že DAVES má problémy se čtením. Nad okénkem, do kterého píšeš text příspěvku je docela dost výrazně napsáno:

[CODE]DŮLEŽITÉ - WAREZ! Přátelé, poslední dobou se tu rozmáhá nešvar nazvaný WAREZ. Nehodlám nikoho přesvědčovat, přemlouvat nebo jinak svádět na tu "správnou cestu", každý ať si dělá, co uzná za vhodné a co mu svědomí dovolí. ALE! Na tomto serveru se prostě warez nebude veřejně ani nabízet, ani poptávat, ani měnit, ani se nebude vášnivě diskutovat o tom, že warez je vlastně v pohodě. Ne, warez je na ce4you prostě tabu. Pokud s tím má někdo problém, je mi líto, ale je to pouze jeho problém. Děkuji za pochopení.[/CODE]

Takže ještě jednou a pomalu: Zabránit v krádeži ti nijak nemůžeme, ale když už jsi takový nešika, že neumíš krást, tak je dosti úchylné to po někom zde ve fóru chtít veřejně. :mad: :evil: :dead:

A pokud máš nějaký problém s mapami, které jsi opravdu koupil (nikoli "koupil"), obrať se na svého prodejce.
DAVES_ce4you (0)|30.1.2007 16:02
Se nečitelne.Za zeptání nic nedám.
Když jsem kupoval toto GPS, tak jsem toho na CZ stránkách nenašel.Spíš na DE.
A po různých návštěvách těchto stránek, a porovnáváním -vizuálním- me přišel jako velice kvalitní.Koupil jsem ho, a jsem spokojenej. Západní státy jsou super,¨jen prostě ta ČR. Jde mě o lepší a podrobnější mapku.Nic jiného.
Na to, že jsem ho koupil za 5.300,- NOVÝ !! se mě nechce dávat 4200,-kč (149EU) za aktualizovanou mapu.!!
Jen o to mě jde.
martinhamr_ce4you (486)|31.1.2007 06:11
[QUOTE="Mudrunka"]e-schop Navigonu, poslední verze má pokrytí 67 %, tedy nic moc. Já si spíš počkám, zda se nakonec s Navigonem 6 "nepochlapí" i v oblasti map, pokud ne odnese to asi i-GO 2007.[/QUOTE]

Teda tak nevím kdo má chybu,ale na těch stránkách navigonu co jsi sem přilepil je skutečně 67% ale to pokrytí kilometrů je nižší než když má Navigon 6 jen 50%!
Mudrunka (547)|31.1.2007 08:53
to martinhamr:
to máš úplně fuk, zda 50, či 67, či nějaké jiné číslo. Rozhodující je, že se podle toho nedá v CZ jezdit. Dokonce u mapy dodávané k 5.1 jsou dílčí problémy i v Praze, a to nemluvím např. o scházejících Semilech atd.
paveldvorak (17)|20.2.2007 12:09
Muze mi nekdo poradit, kde se da v Navigonu zobrazit verze mapy? Verzi programu jsem nasel, ale na mapu ne a ne prijit. Diky.