Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 + ozVGA + hry

Kasei (89)|30.1.2007 10:50
Zdravim vsechny,
mam dotaz na uzivatele kteri pracuji na svem PDA s WM5 v modu ozVGA - jake hry v tomto modu chodi bez problemu (hlavne bez problemu "rozhozeny stylus").

Moje zkusenosti (Qtek9000 + ozVGA):
- chodi bez problemu napriklad "Nine hole golf", SkyForce Reloaded, Enslave
- nechodi: AOE Gold Edition, GX Curling... - problem s tim, ze dotyk stylusu je vyhodnocen jinde nez ma byt....pokud by to slo nejak opravit poradte prosim...
atomion (1159)|30.1.2007 11:52
Moje zkušenost na Looxu N560:
Nefunguje Pocket Heroes :(
Thomas. (102)|30.1.2007 17:05
Jdou v tom vsechny hry od omnigsoft (choper flight, speed city,...) Speed city nepodporuje zobrazeni ve VGA ale pod ozVGA to jede v plnem rozliseni :)) ale seka se to :disgusted:
Kasei (89)|30.1.2007 20:22
Takze jsem provedl male testovani:

- "Acky's XP Breakout" - plne funkcni s ozVGA; nelze pohodlne ovladat mysi, protoze i kdyz obratite na landscape, tak vnitrne bezi v portrait modu
- "Table Soccer" od Resco - stolni fotbalek; plne funkcni s ozVGA; lze plne ovladat mysi, jen se to clovek musi naucit
- "Nine Hole Golf" od OmnigSoft - plne funkcni s ozVGA; jako stvoreny pro ovladani mysi

- ted jdu testovat dalsi hry od OmniGSoft
- dalsi hra co by mela fungovat je Moon Child
Kasei (89)|3.2.2007 22:41
Dalsi uspesny "lov":
- Silver Lightning/PPCStudios - "Ancient Evil" beha absolutne dokonale i v landscape mode - lze vyuzit plne klavesnice u Qtek9000 a primo delane pro ovladani pomoci mysi
Kasei (89)|4.2.2007 21:27
Dalsi uspesne odzkousena hra:
- "KRally 1.0" funguje bezvadne v ozVGA modu - skvela grafika a velmi dobre se ovlada mysi.