Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: nedostatek paměti na htc tytn

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

mám htc tytn a pořád mi dělá potíže malá pamět ram nedají se totiž na pamětovou kartu stahovat větší soubory než 20 mb.Jde pamět RAM rozšířit nějak podobně jako u xdaII díky za případnou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Já když tam tahám něco většího, dělám to přes čtečku.........Ale to tě jistě napadlo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To je zvlastni, taham kolikrat z internetu pres wifi ci UMTS treba i 50ti megove soubory rovnou do zarizeni, presneji tedy na pametovou kartu a vzdy bez vetsich potizi. Zaplni se mi postupne cela pamet zarizeni (zrejme pro soubor stahovany na kartu slouzi jako jakasi vyrovnavaci pamet) a pak uz se plni jen karta dokud to neni stazeno cele. Po skonceni stahovani se pamet v zarizeni uvolni do puvodniho stavu. Nejvetsi jsem zkousel stahovat asi 70ti megovy soubor a probehlo to bez potizi.

Jinak, u XDA II jde nejak rozsirit pamet RAM?..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

podle me ma na mysli velikost RAMek tak jak to je delane ve WM03SE takovym tim "soupatkem" v nastaveni pameti... pouze muj dojem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

jsi si jistý, že jsi formulovat svůj dotaz přesně? Velikost RAM, případně (a dle mého názoru spíše) velikost flash paměti nemá na velikost stahovaného souboru nejmenší vliv. Jediné s čím jsem se dosud setkal a vzdáleně se to podobá tvému problému, je nemožnost instalovat velké instalačky na kartu, když není dost místa na interním disku pro templaty.

Podobná témata

1. iGO8 - problém: nedostatek paměti
    Od robuso_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 08-11-2008, 18:58
  2. Nedostatek paměti
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 07:56
  3. BT - nedostatek paměti pro ovladače
    Od Behe v sekci Fujitsu Siemens Computers