Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nedostatek paměti na htc tytn

portyr (1)|26.1.2007 17:36
mám htc tytn a pořád mi dělá potíže malá pamět ram nedají se totiž na pamětovou kartu stahovat větší soubory než 20 mb.Jde pamět RAM rozšířit nějak podobně jako u xdaII díky za případnou radu
turboleon (48)|26.1.2007 23:01
Já když tam tahám něco většího, dělám to přes čtečku.........Ale to tě jistě napadlo.
Miloš Strouhal (3997)|26.1.2007 23:21
To je zvlastni, taham kolikrat z internetu pres wifi ci UMTS treba i 50ti megove soubory rovnou do zarizeni, presneji tedy na pametovou kartu a vzdy bez vetsich potizi. Zaplni se mi postupne cela pamet zarizeni (zrejme pro soubor stahovany na kartu slouzi jako jakasi vyrovnavaci pamet) a pak uz se plni jen karta dokud to neni stazeno cele. Po skonceni stahovani se pamet v zarizeni uvolni do puvodniho stavu. Nejvetsi jsem zkousel stahovat asi 70ti megovy soubor a probehlo to bez potizi.

Jinak, u XDA II jde nejak rozsirit pamet RAM?..
wibra (72)|27.1.2007 00:08
podle me ma na mysli velikost RAMek tak jak to je delane ve WM03SE takovym tim "soupatkem" v nastaveni pameti... pouze muj dojem
JecminekMaselnik (464)|27.1.2007 00:52
jsi si jistý, že jsi formulovat svůj dotaz přesně? Velikost RAM, případně (a dle mého názoru spíše) velikost flash paměti nemá na velikost stahovaného souboru nejmenší vliv. Jediné s čím jsem se dosud setkal a vzdáleně se to podobá tvému problému, je nemožnost instalovat velké instalačky na kartu, když není dost místa na interním disku pro templaty.