Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 - Crossbow a hx4700 ????

honza.chlan (96)|26.1.2007 15:56
Vážení kolegové a vážené kolegyně nevíte náhodou někdo jestli se už dá nový crossbow instalovat na naše miláčky ??? Co jsem četl recenze mělo by to být ok :-) jednu verzičku jsem někde ztáhnul ale upřímně se dost bojíám to zkusit - nemáte někdo nějaké info ???
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2007 21:28
Dost bych se divil, kdyby se do toho po blamáži s WM 5 HP pustil. Neoficiální verze nevylučuji, ale bude to nejspíš jako u WM 5 - tam byly neof. pro MDA 2, stejně je i teď pro Universala a Wizarda.

A ta stažená verzička je opravdu pro hx4700?
honza.chlan (96)|26.1.2007 21:49
nene to není verze pro hx4700 bylo u ní napsáno universal nejdřív jsem si myslel jako žeje universální ale pak mi došlo že tím je myšen htc universal takže o to méně mám chuť to zkoušet - mám strach že by to byla vražda
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2007 22:27
Zkusit to můžeš. Pak pošli fotku zničeného iPAQa i zničeného majitele. ;) :D :D

No, 100% to je pro HTC Universal.
Docent (1234)|26.1.2007 23:11
Řekl bych, že tvůj strach má velmi reálný podklad ;) .
jsarson (11)|24.4.2007 19:54
Nezkousel nekdo toto: http://www.pxdxa.com/read.php?tid=34803 ? Docela by me zajimalo jestli to dobre funguje... Jeste stale mam na hx4700 WM2003, tak nevim, jestli prejit rovnou na Crossbow.
aaa (3)|25.4.2007 08:21
Zkoušel jsem tuto verzi „ROM v2.01.07 PV for HP4700“
označovanou jako „Cook ROM v2.01.07 on base ROM v2.01.05 WWE for HP4700 with Crossbow“.
S instalací nebyl naprosto žádný problém, postup stejný jako u Calkelvzeee verze.

Systém reaguje dle subjektivního pocitu nepatrně pomaleji na rozdíl oproti „Beta2C“ od Calkelvzeee_ho. Jediné co tam je navíc je několik předinstalovaných programů.
Je to tedy obdobně upravený WM5 s pouhým vzhledem Crossbow, a se stejnými verzemi ovladačů BT, Wi-Fi, toť vše.
Takže jsem se vrátil raději zpět k „Beta2C“ , která se mi zdá přeci jenom svižnější.
jsarson (11)|25.4.2007 18:31
Diky za odpoved, taky jsem to tedy vyzkousel a musim rict, ze rychlost nic moc, zkousim jeste nejake jine verze... Skoda, ze neni opravdove WM6...
Vlastislav Šťastný (275)|21.5.2007 13:54
PALMSERVER se dnes zmiňuje o jakési "pirátské room WM6", ale protože je pirátská, tak tam nedali žádný odkaz.
MichalJ_ce4you (21)|24.5.2007 09:30
Jestli nemeli na palmserveru na mysli "New version: v2.01.08 PV for HP iPAQ 4700&4705" ze stejneho zdroje jako v prispevku od honzik123 :)
Je tam odkaz vystaveny 7.5.2007
tomik zachu_ce4you (34)|13.6.2007 15:48
Zkousel nekdo toto ... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311140&highlight=hx4700

Porad ale jen WM5...:-(

Zajimalo by me subjektivni srovnani s Calkelvzeeeho posledni betou, ktera se mi tez zda sviznejsi nez to nejaktualnejsi, co jsem nasel - 2.01.08 PV

Kdypak se asi objevi WM6.0, pokud vubec
tomik zachu_ce4you (34)|14.6.2007 00:02
Vim, ze je jeste velmi brzo nejak podrobneji hodnotit, ale pokud mate cas a trpelivost, zkuste tu z toho odkazu co jsem tu daval. Nestihl jsem to nijak zvlast testovat, dnes jsem ji tam nahral, ale jen rychlost nabehnuti po resetu...nejmene dvojnasobna a to v porovnani s kteroukoliv ROM a ze jsem je zkousel uplne vsechny. Az jsem uz uplne unaven a roztrpcen hledanim te prave. Druha nejlepsi je ta posledni beta od Calkelvzeeho, ale tohle vypada jako bomba. No uvidime, Tomtom tam chodi urcite. Uprimne receno si myslim, ze to musi byt problem v cihle, protoze ja s Tomtomem nemel problemy s kteroukoliv ROMkou. Dal pouzivam Dynavix a ten take v pohode. Ta nova verze je dost nestabilni, ale to pricitam moucham po vydani neb se to chova velmi podobne na ruznych ROM. No snad jsem ted konecne nasel tu pravou, ale uvidime. Jak rikam, po resetu ma clovek pocit, ze tam snad je jen pulka WinCE, protoze to nabehne jak ze Sleep rezimu ci co:-)
tomik zachu_ce4you (34)|14.6.2007 00:05
Jeste jedna poznamka...Je trosicku jina, rekl bych ze to neni uprava stavajici ROMky, ale import z nejakeho jineho modelu:-) Kazdopadne dokud to funguje, je mi to jedno
jsarson (11)|14.6.2007 00:27
Tak jsem taky zkousel "novou" ROMku, ale nesla mi verze 8MB pool - byl tam problem s velikosti souboru (o nekolik kilobajtu je mensi)
6MB pool mi funguje ok, akorat zpocatku dlouho trva (po restartu), nez natahne ikony treba z adresare programy (nekdy az 5s - cca 20 ikon). Mozna to dela ta 6MB...
jsarson (11)|14.6.2007 15:40
Tak uz je tam novejsi verze 8MB Pool Full, ktera mi zatim funguje bez problemu. Vse bezi velmi rychle, akorat ty ikony se poprve natahujou dlouhu, jinak super. Programy jsem znova neinstaloval, jen prekopiroval zastupce, tak je to mozna tim.
tomik zachu_ce4you (34)|18.6.2007 00:13
Na forech pisou, ze ta plna verze nezobrazuje ikony nahore na panelu a chybi IPAQ Audio. Je to pravda? Ja pouzivam tu Original 6MB verzi. Byla by uplne perfektni, kdyby neodstranil ten NavPoint, diky cemuz ted nefunguje ten D-Pad, nebo jak se to presne jmenuje, vubec:-( Neda se to nejak zprovoznit? Nestacilo by jen prekopirovat NavPoint.exe? Nemas ho na svem PDA a neposlal bys mi ho? Nechce se mi kvuli tomu znovu flashovat
MichalJ_ce4you (21)|22.6.2007 18:56
Testoval jsem dnes novou verzi ROM "41313-CEOS_AKU3_52original". Tato verze Navipoint obsahuje a fungoval. Bohuzel jsem postradal PocketInformant na ktery jsem si zvykl :-) Tak jsem okamzite flaschnul 41302-CEOS_AKU3_52FULL. PI tam je :-) ale nezobrazuje kontakty. Po synchronizaci se vsechno do hx-ka natahne, ale PI kontakty nezobrazi. Kontakty od MS funguji dobre - tudiz data v hx-ku jsou.:?
MichalJ_ce4you (21)|22.6.2007 20:11
Tak jsem se dival jak je to s iPAQ Audio. Chvili v settings bylo. Pak se par zastupcu s polozky system ztratilo (nemam potuchy po jake akci, zadny soft jsem neinstaloval) a po soft resetu se zase zastupci objevili vcetne iPAQAudio.
Asi se zase vratim k WM2003 :(( A budu peclive zalohovat, kdyby nahodou v mem "tamagoci" dosla baterka :D
Ze by ve FS vedeli proc pro 720-ku zadne WM5 nechystali :) Vi nekdo jake jsou zasadni hardwarove rozdily mezi stroji, ktere jsou koncipovane pro WM2003 a WM5
MichalJ_ce4you (21)|26.6.2007 11:22
Tak je k dispozici nova verze ROM by Kozhura. Je to verze "original". Cili chybi PocketInformant :(
V settings nemizi ikony iPAQ Audio a dalsi v polozce "system". V predchozi verzi FULL mizely po aktivaci WiFi a objevily se az po resetu.
Cas se zobrazuje v horni liste a nezobrazuje se tam baterka.
Hx-ko se chova celkem svizne v porovnani s original WM5 od HP. Jine ROM jsem netestoval.
Pridavam jeste maly dotaz do fora. Jak je to s funkcnosti IR portu v alternativnich verzich ROM? V originalnich WM2003 i WM5 od HP bylo problematicke odesilani vetsich souboru. Jednalo se o soubory tak 500kb a vice. Prenos byl pomaly a casto padal. Rychlost rozhodne neodpovidala moznostem FIR. Prijem byl OK. Priznavali to i na webu HP a poznamenavali, ze to nejak neresi :D
MichalJ_ce4you (21)|26.6.2007 11:30
Skoro uz diskutuji sam se sebou :D
V posledni verzi ROM by Kozhura mirne poblikava/poskakuje Today panel. Delaly to i predchozi verze? Je to skoro neviditelne opskakovani o 1-2 pixely nahoru dolu s frekvenci cca 1/sec.
jsarson (11)|26.6.2007 12:15
Mam stejnou zkusenost s problikavanim, je to pomerne neprijemne, ale da se s tim zit.
MichalJ_ce4you (21)|28.6.2007 19:35
Poblikavani se da odstranit vypnutim polozky WiFi v Today:) Nasel jsem to ve foru na xda a funguje to.