Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po změně Extended ROM nejdou nastavit MMS

koksa (28)|25.1.2007 12:24
Mam mda compact s t-mobile romkou 1.13 WWE Radio 1.13 customizáciu na t-mobile tam nemam pretože som si urobil big storage rom EXtended rom sa mi zrusila a pridala sa mi k storage mam teraz storage okolo 26MB . Problem je ale ten že tam nemam volbu alebo učet MMS iba sms alebo email nainstaloval som si aj MMS patch od t-mobilu pribudlo mi tam nastavenie MMS ale účet mi nevytvorilo ak niekdo takyto problem mal prosim poradte mi.
Miloš Strouhal (3997)|25.1.2007 12:36
Extended ROM obsahuje pravdepodobne i MMS klienta bez ktereho to nepojede. Takze si tu Big Storage budto zruste, nebo doinstalujte prislusny cab z puvodni T-mobile Extended ROM.
Zdenek Malinsky (9781)|25.1.2007 13:15
1. Změněn název diskuze
[CODE]Výstižný titulek (nadpis). Diskuzí je spousta a správný titulek často rozhoduje o tom, jestli se případný rádce na váš problém vůbec podívá. Máte-li problém s Wifi, nazvěte ho "Problém s WiFi u iPAQ hx4700, ROM 1.10 - chyba 1188" a ne jen prostě "WiFi". Diskuze s nadpisem "pomoc" nebo "???" budou mazány.[/CODE] - viz pravidla pro diskutující
Je pochopitelné, že máš problém nebo chceš pomoc, jinak bys sem asi nepsal, že? Proto je to zbytečné uvádět do názvu diskuse.

2. Nechci nikoho ovlivňovat, ale ty opravdu MMS používáš? Neznám nikoho, kdo by je nějak pravidelněji využíval. Proč taky, když jsou předražené. E-mailem pošleš fotku(y) a delší text než v MMS a stojí to tak max.1/10 ceny MMS (při nejméně výhodném datovém tarifu).

Prosím, nad bodem 2 se zamysli a vyhodnoť (a neodpovídej) a pak teprve řeš tento problém, pokud bude potřeba.
koksa (28)|25.1.2007 15:37
Ten patch z extended rom uz sem si nainstaloval a nic . A ci MMS použvam ne protože my nešli ani v original t-mobile rom bez upravy na big storage a fakt je ten ,že sa mi parkrad stalo že som potreboval poslat nejaké foto niecoho a nemohol som mam predplatené koli internetu aj 10 mms zdarma kazdy mesiac prepadaju mi asi mam len zlého operatora