Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nekorektni synchronizace kontaktu Outlook 2003, windows mobile 5. ActiveSync 4.2 (i 4.1)

vojbarz (15)|25.1.2007 10:56
Zdravim,

resim zajimavy problem. Pri prvotni synchronizaci kontaktu se mi nesesynchronizuji vsechny kontakty. Po delsim badani jsem prisel na to, ze to jsou prave ty, ktere maji neco napsano v poznamce. Jenom tak na okraj, jedna se o zarizeni E-ten M700, ale myslim si, ze toto je problem MS:(

Provadel jsem tyto testy:
1/ pridani kontaktu do Outooku 2003 bez poznamky (sesynchronizovano)
2/ pridani kontaktu do Ootlooku 2003 s poznamku (synchronizace bez chyby, ale v MDA nic)
3/ pridani kontaktu v MDA s poznamkou (sesynchronizovano)
4/ editace poznamky kontaktu add 3 v Outlook 2003 (synchronizace OK, ale v MDA se zmena neprojevila)
5) editace poznamky kontaktu add 3 v MDA (synchronizace OK, prepsana poznamka v Outlook 2003)
6) smazani kontaktu v Outlook 2003 (sesynchronizovano)

Zacinam byt z toho trosicku nervozni, protoze takovyto zpusob synchronizace mi absolutne nevyhovuje a netusim kde by mohl byt problem:(

Dekuji za jakoukoliv podnetnou radu.

Surgical (2364)|25.1.2007 12:01
Tak ja ti nevim.
Schvalne jsem provedl pokus (nemam E-Tena, mam viz podpis, s WM 5 AKU 3.5)

V stolnim Outlooku 2003 jsem napsal k par kontaktum poznamky, psal jsem je schvalne s diakritikou a taky znaky recke abecedy, matematickymi symboly, ampersandem, hashem, eurem, dolarem a librou a dalsimi specialnimi znaky.

Po dopsani a ulozeni takto upravenych kontaktu se po synchronizaci s PDA poznamky korektne v nezkomolene forme ocitly v mem PDA u prislusnych kontaktu.
I smazal jsem poznamky v PDA, roztocilo se kolecko ActiveSyncu....a ve stolnim Outlooku 2003 CZ SP2 se vsemi updaty poznamky u prislusnych kontaktu zmizly.
Nasledne jsem vytvoril poznamku u kontaktu v PDA, roztocilo se kolecko AS a....poznamka byla na svem miste u kontaktu ve velkem Outlooku. I smazal jsem poznamku ve velkem Outlooku....roztocilo se kolecko a poznamka zmizela v PDA.

Tedy, vse pracovalo, jak by melo a jak ma. Kontaktu mam 1150.
ActiveSync pouzivam 4.5 beta 2 (anglicky), Windows XP mam t.c. Media Center Edition s ceskym MUI nainstalenym (btw. MCE jsou levnejsi nez Professional a umi vice), Office pak CZ verze 2003 s nainstalenym SP2 a vsemi pravidelnymi patchi a zaplatami (pouzivam rucni aktualizaci Microsoft Update, kontrolujici jak Wokna, tak Office v jednom kroku).
vojbarz (15)|25.1.2007 12:16
Mhhh, zacinam nabyvat dojmu, ze za to muze muj Outlook. Pritom se mi ale bez problemu synchronizoval s SE K750i a s ASUS 730W. Zkusim reinstall, ma nekdo tipa jak zazalohvat kontakty, ukoly, kalendar a poznamky?

Diky
Zdenek Malinsky (9781)|25.1.2007 12:57
Už se tu o tom párkrát psalo - naposledy dnes. Takže alespoň malá nápověda.
vojbarz (15)|29.1.2007 07:12
Tak tento problem asi uzavru -- problem je uplne stejny u poznamek od kalendare. Vypada to, ze za to muzou moje windowsy:( Proste M$ nezklamal. Az bude cas, tak zkusim reinstal.
Leo_ce4you (1)|18.4.2008 22:27
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Už se tu o tom párkrát psalo - naposledy dnes. Takže alespoň malá nápověda.[/QUOTE]

i stalo se mi totéž, při upgrede z outlook 2003 na 2007 mi přestala synchrovizace kontaktů a kalendáře ve kterém je nějaká poznámka. Nepomáhá její vymazání, hardreset PDA, reinstalace activesynch, outloocku...i hledal jsem řešení na forech.Našel stejně postiženého, ale malá nápověda administrátora stojí za to. Po roce je mi bohužel na nic, že se to dnes už psalo, pročetl jsem všechny fora. použil vyhledávání zadával různé možnosti názvu ve vyhledávání a nic. Takže opakuji dotaz a prosím admina o radu při vyhledání odpovědi :)