Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA I s PPC2003 a WModem

HRomek_ce4you (36)|9.2.2004 12:20
Zdravím vespolek,
nikde jsem se zatím nedočetl, že by čtyřkové ROM verze MDA I měli také WModem pro připojení PC nebo NTB k netu.
Až včera. Na fóru XDA-developerů jsem si přečetl o tom, že 4.00.33 GER od německého T-mobilu tento WModem obsahuje. Na stránkách http://www.mathiaspohl.de/mda
je soubor nk.zip a několik screenshotů. Má prosím někdo zkušenost s touto ROM verzí? Jak je to s českou lokalizací?
Zdeno_ce4you (291)|13.2.2004 13:40
Ahoj.
Snažim se problém se softmodemem vyřešit.
Už jsem sehnal ten soubor wmodem.exe s té německé verze, ale potřebuji někoho, kdo mi pošle klíče z registrů. Už jsem o to v tomto fóru psal, ale žádám o pomoc znovu. Potřebuji všechny klíče, které mají něco společného s programem wmodem.exe.

Upgradoval jsem na WM 2003 ( od Siemense )
Radio 4.21
snazim se o tom psat na
www.korf.me.cz
malajizva (63)|13.2.2004 22:56
kazdopadne ti drzim palce :yes: nemam cas a zkusenosti abych ti pomohl
HRomek_ce4you (36)|14.2.2004 06:21
zkus http://lumpistefan.dyndns.org/
Zdravím vespolek.
HRomek
danieldavid (118)|3.3.2004 09:58
Zdravím
Včera jsem zkusil tu německou ROM 4.00.33
a WModem sice má ale nepodařilo se mi připojení,je pravda že jsem to zkoušel přez infrák a mám jen Wind 98 ale to by nemělo mít vliv,ad jsem kombinovals vlastnostma připojení ,bránama,komrimací,řízením toku...jak jsem chtěl tak to pořád hlásilo chybu při komunikaci s modemem 630 a 629 .
nästavení jsem dělal přesně podle návodu k W98,má se nainstalovat standartní modem 33Kbit -připojit přez virtual infrák.....a s tímto modemem to ani nemrklo,pak jsem zkusil ovladač modemu od XDA developers(aspon myslím že je jejich XDA.inf) a s ním WModem nějak komunikoval jelikož blikali modře a zeleně okénka send a receive ale chybky to házelo pořád,možná by to chtělo ještě jiný ovladač ale ten nevím kde vzít nebo to zkusit přez kabel ikdyž v infráku problém nevidím přez ten mi funguje i ActivSync (ten jsem měl samozřejmě při pokusech vypnutý).

David:no:
Zdeno_ce4you (291)|3.3.2004 13:54
Ahoj.
Přes infra mi to nešlo ani v PPC 2002 s ROMkou od XDA dev. Ale možná to bylo jen ovladačema.
danieldavid (118)|3.3.2004 13:57
Zdravím
Zdeno:a prez seriovej kabel jsi to rozchodil??
Napis mi co jsi vsechno zkousel...
Myslis ze W98 by stim nakonec opravdu mohly chodit prez kabel?
Jaky jsi použil modem -ten standartní 33Kbit nebo ten od XDA?