Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení Dnes

Jaffy (45)|23.1.2007 16:24
Ahoj.Potrubuju poradit...Kdyz se tak koukam vsude mozne tak vidim dost dobrych veci.Chtel bych poradit co to je za program,kdyz se kouknete na tuto adrasu: zde a tam proste ta lista ve ktere je word excel wmp a takove veci.Moc diky za kazdou radu.
osch (1330)|23.1.2007 16:36
Spb Pocket Plus
Jaffy (45)|23.1.2007 16:40
dik moc.jo a muzu se jeste zeptat.Kdyz stahnu Spb Pocket Plus a k tomu Spb Weather,muzu to dat dohromady????????asi ne ze.A muzu to pak smazat???????
kubisz (1054)|23.1.2007 16:52
jo, de to dohromady tak, ze se ti SPBW zobrazuje v zalozkach a u udalosti z SPB diary se ti ukazuje pocasi (ikonka)

a sjednotte nekdo prosim ty diskuze :) ahoj oschi ;)
osch (1330)|23.1.2007 18:16
Vše o Spb už se tady řešilo. Co hledáš, najdeš tady. Taky tam pls. pokračuj.
Jaffy (45)|23.1.2007 20:41
:yes: sory ze jsem to tu dal 2x.No jo ale z Spb Pocket Plus se to musi zaplatit.Je tam jenom nejaka zkusebni verze a kdyz dam instalovat normalni verzi,tak to chce nejake to seriove cislo....Neni to nekde ke stahnuti v plne verzi zdarma???
Jaffy (45)|23.1.2007 20:42
:yes: sory ze jsem to tu dal 2x.No jo ale z Spb Pocket Plus se to musi zaplatit.Je tam jenom nejaka zkusebni verze a kdyz dam instalovat normalni verzi,tak to chce nejake to seriove cislo....Neni to nekde ke stahnuti v plne verzi zdarma???
Zdenek Malinsky (9781)|23.1.2007 20:48
Když píšeš příspěvek do diskuze, je nad tím oknem, do kterého píšeš, docela dlouhý text na červeném podkladu. To určitě nepřehlédneš!

[CODE]DŮLEŽITÉ - WAREZ! Přátelé, poslední dobou se tu rozmáhá nešvar nazvaný WAREZ. Nehodlám nikoho přesvědčovat, přemlouvat nebo jinak svádět na tu "správnou cestu", každý ať si dělá, co uzná za vhodné a co mu svědomí dovolí. ALE! Na tomto serveru se prostě warez nebude veřejně ani nabízet, ani poptávat, ani měnit, ani se nebude vášnivě diskutovat o tom, že warez je vlastně v pohodě. Ne, warez je na ce4you prostě tabu. Pokud s tím má někdo problém, je mi líto, ale je to pouze jeho problém. Děkuji za pochopení.[/CODE]

Co si takhle ještě jednou a důkladně přečíst pravidla pro diskutující?

Prostě a jasně: pokud chceš krást, musíš jinam. Nedá se nic dělat.